Dominika Tajner-Wiśniewska, Justyna Żyła
Fot. Instagram@dominika_tajner
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła spędziły razem Wielkanoc!

Czy to nowa przyjaźń w show-biznesie?

Olga Figaszewska 23 kwietnia 2019 14:51
Dominika Tajner-Wiśniewska, Justyna Żyła
Fot. Instagram@dominika_tajner

Narodziła się nowa przyjaźń w polskim show-biznesie? Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska zamieściły na swoich kanałach social media zdjęcia, które właśnie na to wskazują!

Nowa przyjaźń w show-biznesie 

Dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ostatnie miesiące nie należą do najłatwiejszych. Wniosek rozwodowy, z którym wystąpił Michał Wiśniewski był dla niej prawdziwym ciosem.

„Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce...”, mówiła w rozmowie z Plejadą.

Teraz gwiazda postanowiła oderwać się od problemów i na święta wielkanocne wyjechała do rodzinnego domu w Wiśle. Tam spotkała się z Justyną Żyłą

Okazuje się, że udział w Tańcu z gwiazdami i życiowe doświadczenia bardzo je do siebie zbliżyły. Od kiedy media obiegła wieść o rozstaniu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej z mężem, menadżerka mogła liczyć wsparcie Justyny Żyły, która jeszcze nie tak dawno sama znajdowała się w podobnym położeniu. Jak nikt inny potrafi zrozumieć, co przeżywa jej koleżanka. Justyna Żyła po rozwodzie rozpoczęła swoje życie na nowo.

,,Dominika może liczyć na mnie w każdej sytuacji. Doradziłam jej żeby nie popełniała tego błędu co ja i swoje sprawy z Michałem zakończyła z dala od mediów. To silna i wspaniała kobieta i jedyne, czego teraz potrzebuje, to święty spokój", mówiła niedawno w rozmowie z magazynem Flesz. Już wtedy sugerowała, że mają zaplanowane spotkanie.

I tak się stało. Na Instagramie pojawiła się relacja z ich babskiego spotkania. Spędziły miłe chwile delektując się pysznym jedzeniem i winem. Nie da się ukryć, że spotkanie można było zaliczyć do udanych. „Tak wesoło”, napisała na InstaStories Dominika Tajner-Wiśniewska. 

Dominika Tajner-Wiśniewska, Justyna Żyła
Fot. Instagram@dominika_tajner

Dominika Tajner-Wiśniewska, Justyna Żyła
Fot. Instagram@dominika_tajner

Dominika Tajner-Wiśniewska, Justyna Żyła
Fot. Instagram@dominika_tajner

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.