Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Julia Wieniawa, Antonii Królikowski
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
O NICH JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa to... najlepsze przyjaciółki! Zaskoczeni?

Jak narodziła się ta przyjaźń?

Weronika Kostyra 11 września 2018 09:50
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Julia Wieniawa, Antonii Królikowski
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Show-biznes to nie jest świat, w którym łatwo o prawdziwą przyjaźń. Gwiazdy nawiązują jednak liczne znajomości – w końcu wiele je łączy. Ostatnio głośno jest o nowej i zaskakującej przyjaźni w polskim show-biznesie. Okazuje się, że Małgorzata i Radosław Majdanowie spędzają dużo czasu w towarzystwie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa są przyjaciółkami

Choć dzieli ich spora różnica wieku, obie pary świetnie się dogadują. Szczególnie Małgorzata i Julia odnalazły szczególne porozumienie. Są widywane razem w modnych warszawskich restauracjach, razem też bawią się na imprezach.

W ostatni weekend odnalazły się znakomicie w roli WAGs. W niedzielę odbył się Wielki Mecz. Na stadionie Legii drużyna TVN po raz kolejny zmierzyła się reprezentacją WOŚP. Radosław Majdan wystąpił w roli trenera, a Antonii Królikowski, piłkarza! Jak się poznały? „Rok temu poznałyśmy się, kiedy chłopcy Antek i Radek grali w piłkę nożną w reprezentacji artystów polskich. To było w Busko Zdroju w SPA, więc my byłyśmy cheerleaderkami, siedziałyśmy w jacuzzi i generalnie miałyśmy weekend dla siebie, a chłopcy bawili się na boisku”, mówiła kilka miesięcy temu Julia Wieniawa w rozmowie z dziennikarką Party.pl.

Choć dzieli je 20 lat różnicy obie mają podobny gust, jeżeli chodzi o modę. Co jeszcze je łączy? „Jesteśmy bardzo zgranymi parami, więc może dlatego się tak dogadujemy. My obie Gosią mamy dystans do tego świata show-biznesowego i dlatego skumałyśmy się koleżeńsko”, wyznała gwiazda.

Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała, że jeżeli ma wybrać towarzystwo na podwójną randkę, razem z Radosławem chętnie spotkałaby się z Julią i Antonim. Jesteście zaskoczeni?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

 

C.d.n...

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.