Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Julia Wieniawa, Antonii Królikowski
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
O NICH JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa to... najlepsze przyjaciółki! Zaskoczeni?

Jak narodziła się ta przyjaźń?

Weronika Kostyra 11 września 2018 09:50
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Julia Wieniawa, Antonii Królikowski
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Show-biznes to nie jest świat, w którym łatwo o prawdziwą przyjaźń. Gwiazdy nawiązują jednak liczne znajomości – w końcu wiele je łączy. Ostatnio głośno jest o nowej i zaskakującej przyjaźni w polskim show-biznesie. Okazuje się, że Małgorzata i Radosław Majdanowie spędzają dużo czasu w towarzystwie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa są przyjaciółkami

Choć dzieli ich spora różnica wieku, obie pary świetnie się dogadują. Szczególnie Małgorzata i Julia odnalazły szczególne porozumienie. Są widywane razem w modnych warszawskich restauracjach, razem też bawią się na imprezach.

W ostatni weekend odnalazły się znakomicie w roli WAGs. W niedzielę odbył się Wielki Mecz. Na stadionie Legii drużyna TVN po raz kolejny zmierzyła się reprezentacją WOŚP. Radosław Majdan wystąpił w roli trenera, a Antonii Królikowski, piłkarza! Jak się poznały? „Rok temu poznałyśmy się, kiedy chłopcy Antek i Radek grali w piłkę nożną w reprezentacji artystów polskich. To było w Busko Zdroju w SPA, więc my byłyśmy cheerleaderkami, siedziałyśmy w jacuzzi i generalnie miałyśmy weekend dla siebie, a chłopcy bawili się na boisku”, mówiła kilka miesięcy temu Julia Wieniawa w rozmowie z dziennikarką Party.pl.

Choć dzieli je 20 lat różnicy obie mają podobny gust, jeżeli chodzi o modę. Co jeszcze je łączy? „Jesteśmy bardzo zgranymi parami, więc może dlatego się tak dogadujemy. My obie Gosią mamy dystans do tego świata show-biznesowego i dlatego skumałyśmy się koleżeńsko”, wyznała gwiazda.

Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała, że jeżeli ma wybrać towarzystwo na podwójną randkę, razem z Radosławem chętnie spotkałaby się z Julią i Antonim. Jesteście zaskoczeni?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

 

C.d.n...

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.