Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła sensacyjne doniesienia o rozwodzie!

Małżeństwo gwiazdorskiej pary przechodzi do historii

Konrad Szczęsny 12 marca 2019 12:40
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

We wtorek 12 marca media od rana żyły informacją, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Wszystko za sprawą wpisu na Facebooku Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, który żona gwiazdora Ich Troje usunęła. Fani pary byli przekonani, że to forma żartu lub swego rodzaju gry. Niestety, ostatecznie ukochana muzyka potwierdziła tę informację.

Dominika Tajner potwierdza: Mój mąż złożył pozew rozwodowy

„Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne”, zdradziła w rozmowie z Wirtualną Polską żona Michała Wiśniewskiego.

Dodała także, że wpis zniknął z sieci z uwagi na emocje, które nią w związku z zaistniałą sytuacją targały.

„Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro”, podkreśliła załamana Dominika Tajner-Wiśniewska.

W rozmowie z innym portalem zaznaczyła, że „ma złamane serce”.

„Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce...”, ujawniła w rozmowie z Plejadą.

Michał Wiśniewski nie skomentował jeszcze tej sytuacji.

Związek Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego

Poznali się przez znajomych i początkowo ich relacja miała jedynie koleżeńską naturę. Z czasem w obojgu obudziło się uczucie, które sfinalizowali ślubem 30 czerwca 2012 roku. Wydawali się niezwykle dobraną parą, wzajemnie się wspierali. Dominika Tajner pomagała partnerowi w walce z chorobą alkoholową, ogromnym zadłużeniem i dbała również o jego karierę.

Mimo że spekulacje o kryzysie w ich małżeństwie pojawiały się w mediach regularnie, stanowczo im zaprzeczali, ostatnio kilka dni temu. Niestety, okazało się, że było to jedynie robienie dobrej miny do złej gry.

Związki Michała Wiśniewskiego

Lider Ich Troje na ślubnym kobiercu stawał trzy razy. W latach 1996–2001 był żonaty z wokalistką Magdą Femme, od 2002 do 2006 roku losy jego związku z tancerką i choreografką Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz śledziła cała Polska, m.in. dzięki programowi Jestem jaki jestem. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Xaviera oraz córki Fabienne. Natomiast w latach 2006–2011 żoną Michała Wiśniewskiego była wokalistka Anna Świątczak, z którą ma dwie córki, Etiennette oraz Vivienne.

Wraz z Dominiką Tajner wychowywał jej syna w pierwszego małżeństwa, Maksymiliana   

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.