Zagraniczne media nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 14 czerwca 2019 12:28

Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda przyjaźnią się? Wszystko na to wskazuje. Pierwsze damy miały okazję po raz kolejny się spotkać, tym razem podczas wizyty prezydenta Polski, Andrzeja Dudy, w Białym Domu. Agata Duda trafiła na łamy zagranicznej prasy, i to nie tylko za sprawą swoich eleganckich kreacji. Poznajcie szczegóły.

Melania Trump o Agacie Dudzie

„Ona mówi?”, „Melania pochwaliła Agatę Dudę!”, „Czy Melania zna polski?”, głoszą dziś nagłówki zagranicznych tabloidów. Wszystko dlatego, że pierwsza dama USA zrobiła dla Agaty Dudy wyjątek. Dotychczas Melania Trump starała się trzymać w cieniu męża. Rzadko wypowiadała się publicznie, a podczas spotkań męża z mediami niemal w ogóle. Jak pisze W Magazine, zwykle tylko się uśmiecha, potakuje i sprawia wrażenie nieobecnej. Nic dziwnego, że jej zachowanie podczas spotkania z parą prezydencką Polski wzbudziło takie poruszenie. 

Do rozmowy zachęcił Melanię Trump jej mąż Donald, pytając, czy może chce coś powiedzieć. Zaznaczył, że wraz z Agatą Dudą dobrze się znają i świetnie dogadują, a niebawem zjedzą razem lunch. „Czy chcesz coś powiedzieć?”, zapytał żonę. „Wspaniale jest widzieć ich tu znowu”, wyznała nieco zaskoczona Melania i dodała, że nie może doczekać się rozmowy z pierwszą damą Polski o... dzieciach i ich problemach w Polsce i w USA. Na ten temat toczyły się już rozmowy pań podczas ich pierwszego spotkania. „Będziemy tę rozmowę kontynuować”, wyznała.

Nic dziwnego, że zagraniczne media są zaskoczone wypowiedzą Melanii i szybko okrzyknęły obie panie przyjaciółkami. Dziennikarka W Magazine pisze wprost, że przez dwa lata pierwsza dama Ameryki nie najlepiej radziła sobie z mediami i nie była znana z otwartości wobec dziennikarzy. „Z okazji wizyty prezydenta Polski i jego żony nagle zmieniła front”, pisze Stephanie Eckardt dla W Magazine.  Wygląda więc na to, że obecność Agaty Dudy świetnie na nią wpływa. 

Daily Express podjął się nawet analizy tego, w jakich językach umie mówić Melania. A należą do nich francuski, włoski, niemiecki, a także  słoweński: „Po polsku nie mówi, ale to nie powstrzymało jej przed przyjaźnią z Agatą”, pisze serwis. Wielu przypomina także nagranie par prezydenckich z 2017 roku, kiedy to Agata Duda ominęła Donalda Trumpa, by uścisnąć dłoń pierwszej damy. Wygląda na to, że od pierwszej chwili panie połączyła bliska relacja. Jak pisze W Magazine obie pierwsze damy łączy to, że „wiedzą, jak to jest być żoną kontrowersyjnego, prawicowego lidera, lubią nosić różowe ubrania i obie – jak się właśnie dowiedzieliśmy – lubią dzieci”, czytamy. 

Czyżby między Melanią Trump a Agatą Dudą rodziła się prawdziwa przyjaźń? Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia pierwszych dam.  

1/5
Agata Kornhauser-Duda, Melania Trump
Copyright @Polaris Images/East News
1/5

Melanię Trump i Agatę Konrhauser-Dudę połączyła prawdziwa przyjaźń? 

2/5
Agata Kornhauser-Duda, Melania Trump
Copyright @Bartosz KRUPA/East News
2/5

Pierwsze damy miały okazję po raz kolejny się spotkać, tym razem podczas wizyty prezydenta Polski, Andrzeja Dudy, w Białym Domu.

3/5
Agata Kornhauser-Duda, Melania Trump
Copyright @STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News
3/5

Podczas spotkania w Polsce relacje obu pań szybko się zacieśniły.

4/5
Agata Kornhauser-Duda, Melania Trump
Copyright @STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News
4/5

Dziennikarka W Magazinepisze wprost, że przez dwa lata pierwsza dama Ameryki nie najlepiej radziła sobie z mediami i nie była znana z otwartości wobec dziennikarzy. „Z okazji wizyty prezydenta Polski i jego żony nagle zmieniła front”, pisze Stephanie Eckardt dla W Magazine

5/5
Agata Kornhauser-Duda, Melania Trump
Copyright @Andrea Hanks/Polaris Images/East News
5/5

Czyżby między Melanią Trump a Agatą Dudą rodziła się prawdziwa przyjaźń?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?