Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Dominika Tajner-Wiśniewska wciąż spotyka się z Wojtkiem Jeschke!

A wszystko po to, by… utrzeć nosa Michałowi Wiśniewskiemu?!

Rafał Kowalski 9 kwietnia 2019 11:59
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Za trzy dni minie miesiąc, od kiedy do mediów wypłynęła informacja o tym, że po 7 latach małżeństwa, Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Przez ten czas wokaliście wielokrotnie przypisywano romans z kolejnymi tajemniczymi kobietami. Jeśli zaś chodzi o córkę Apoloniusza Tajnera, to martwiono się o jej stan emocjonalny. Wygląda jednak na to, że Dominika czuje się świetnie. Na tyle, że chce zacząć nowy, lepszy rozdział życia!

Dominika Tajner-Wiśniewska przygotowuje się do rozwodu

Ostatnie tygodnie na pewno nie były dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej najłatwiejsze, jednak w ostatnich dniach, menedżerka gwiazd publikowała na swoim Instagramie wiele postów i haseł motywacyjnych, z których wynika, że ma się dobrze. Co więcej, okazuje się, że była uczestniczka trwającej jeszcze edycji Tańca z gwiazdami chce zrobić wszystko, by wyglądać zniewalająco podczas rozwodu. „Dominika nadal trenuje z Wojtkiem Jeschke, z którym występowała w Tańcu z gwiazdami. Michała już wcześniej denerwował fakt, że dotyka ją inny mężczyzna. Postanowiła też przejść na dietę, bo chce schudnąć i być bardziej sexy. Ma nadzieję, że kiedy Michał ją zobaczy na sali sądowej, zrozumie, jak wiele stracił”, twierdzi informator Faktu.

Ta sama osoba posiada informacje o najbliższych zawodowych planach Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. „Dominika wiąże przyszłość z show-biznesem i marzy o własnym programie. Zamierza też ściągnąć pod swoje skrzydła gwiazdy i być ich menedżerką. Zrobi wszystko, by pokazać, że jest kobietą sukcesu”, czytamy w dzienniku.

Trzymamy ogromne kciuki za Dominikę! Do tej pory pokazała wielokrotnie, jak utalentowaną i silną jest kobietą. Mamy więc nadzieję, że rozwód przebiegnie bezproblemowo, by jak najszybciej mogła zapisywać nową kartę w swoim życiu. 

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.