Sylwia Wysocka została brutalnie pobita
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwia Wysocka została brutalnie pobita i okradziona 

Gwiazda „Plebanii” trafiła do szpitala ze złamanym kręgosłupem

Olga Figaszewska 5 maja 2021 19:02
Sylwia Wysocka została brutalnie pobita
Fot. Podlewski/AKPA

Sylwia Wysocka przeżyła prawdziwy koszmar. Gwiazda seriali Plebania i Na Wspólnej trafiła do szpitala ze złamanym kręgosłupem i ręką. Jak podał tygodnik Rewia, została napadnięta i okradziona. W rozmowie z dziennikarzami sytuację skomentowała sama aktorka. Najważniejsze jest teraz jej zdrowie. „Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej”, mówi.

Sylwia Wysocka została napadnięta. Aktorka trafiła do szpitala

Widzowie pokochali ją za rolę doktor Basi w serialu Plebania. Najnowsze informacje dotyczące aktorki są wstrząsające. Sylwia Wysocka przeżyła dramatyczne chwile. Została dotkliwie pobita i okradziona. Gwiazda z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. „Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele”, podaje Rewia.

Sylwia Wysocka zgłosiła sprawę do odpowiednich służb. Ze względu na prowadzone śledztwo nie zdecydowała się na krótki komentarz.

To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan”, powiedziała w rozmowie z Rewią.

Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas”, dodała.

Z kolei w rozmowie z Super Expressem aktorka przyznała, że jest już po obdukcji. „ Boli mnie całe ciało (…) Jestem już po obdukcji. Sprawą niebawem zajmie się prokuratura. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić ze względu na dobro śledztwa, ale kiedyś wszystko opowiem ze szczegółami”, mówiła.

Jak udało ustalić się dziennikowi, aktorka wkrótce miała pojawić na się planie nowej produkcji. Niestety jej plany zostały przerwane. 

„To dla niej dramat. Nieprędko wróci do pracy. Miała też zagrać w nowej produkcji, ale zdjęcia ruszają niebawem, a ona nie jest w stanie się poruszać bez bólu, wiec nie wiadomo co z tego będzie ”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. 

 

Sylwia Wysocka, 2016 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Łaniewska, Sylwia Wysocka, 2009 rok Plebania 

Katarzyna Łaniewska, Sylwia Wysocka, 2009 rok Plebania
Fot. Gałązka/AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.