Małgorzata Teodorska
Fot. TRICOLORS/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Była gwiazdą serialu Plebania! Jak dziś wygląda życie Małgorzaty Teodorskiej?

Dlaczego zniknęła z show-biznesu?

Olga Figaszewska 27 lipca 2020 17:51
Małgorzata Teodorska
Fot. TRICOLORS/East News

Była gwiazdą jednego z najpopularniejszych seriali TVP. Małgorzata Teodorska wcielała się w postać Irki w Plebanii. Po latach zniknęła z życia publicznego i zakończyła swoją karierę aktorską. Co dziś robi?

Małgorzata Teodorska: kariera

Małgorzata Teodorska urodziła ma 39 lat i pochodzi z Warszawy. Zanim spróbowała swoich sił przed kamerą, zajmowała się modelingiem. Ukończyła studia ekonomiczne. Jest także uzdolniona muzycznie - gra na fortepianie i skrzypcach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

That is me too 😎

Post udostępniony przez Maggie Teodorska (@maggie_teodorska)

Swoją karierę aktorską rozpoczęła w 2000 roku. Na planie serialu dokumentalnego Modelki została dostrzeżona przez twórców Plebanii. Potem przez lata wcielała się w rolę Irki Tosiek w ukochanym serialu tysięcy Polaków. „Cała ekipa na planie była moim drugim domem przez prawie 13 lat. Bardzo dużo się nauczyłam przez ten czas. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Brakuje mi czasami tej 'temperatury'. Cieszę się, że mogłam być częścią tego projektu”, wspominała rozmowie z Plejadą.

Małgorzata Teodorska na planie Plebanii

Małgorzata Teodorska, 2003
Fot. TRICOLORS/East News

W 2005 roku Małgorzata Teodorska pojawiła się na okładce Playboya. „Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę ”, wspominała w rozmowie z Plejadą.  Na swoim koncie ma także udział w programie Jak oni śpiewają.

Fani mogli ją podziwiać także w serialu M jak miłość. Jednak gwiazda szybko wycofała się ze świata show-biznesu zaraz po zakończeniu serialu Plebania i wyjechała do Dubaju.

Małgorzata Teodorska: życie prywatne

Do kraju powróciła po trzech latach. „Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężki ”, mówiła w rozmowie z Świat i Ludzie.

Przez pewien czas prowadziła kanał na YouTube. I jak podawało Życie na Gorąco po powrocie do Polski zajęła się sprzedażą rowerów.  Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda ma już dorosłą córkę!  Małgorzata Teodorska została mamą w wieku 17 lat. Wiktora nie myśli o aktorstwie. Na razie 22-latka studiuje i mieszka za granicą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😘

Post udostępniony przez Maggie Teodorska (@maggie_teodorska)

W 2019 roku Małgorzata Teodorska po raz drugi została mamą. Znalazła prawdziwą miłość u boku Mikołaja Krawczyka. Ukochany gwiazdy jest twórcą programu Turystyka bez barier. Wynalazł wózek inwalidzki, który pokonuje prawie każą przeszkodę. Sam w wieku 18 lat uległ wypadkowi i od tamtej pory porusza się na wózku.

Małgorzata Teodorska jest aktywna w mediach społecznościowych. Częścią swojego życia chętnie dzieli się z fanami na Instagramie. Wciąż zachwyca! 

Małgorzata Teodorska, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#birthdaygirl ❣

Post udostępniony przez Maggie Teodorska (@maggie_teodorska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.