Trinny i Susannah, Trinny Woodall, Susannah Constantine
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images for Trinny & Susannah
Z ŻYCIA GWIAZD

Gwiazda programu Jak się nie ubierać o alkoholizmie: „Od siedmiu lat wracam do zdrowia”

Susannah Constantine przyznała, że uczęszcza na terapię AA

Ksenia Krasko 6 listopada 2020 20:53
Trinny i Susannah, Trinny Woodall, Susannah Constantine
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images for Trinny & Susannah

Trinny Woodall i Susannah Constantine są doskonale znane w Polsce. Przez wiele lat pomagały kobietom znaleźć swój styl, a ich program Jak się nie ubierać, emitowany przez TVN Style, był na tyle popularny, że powstała specjalna edycja dla Polek. Trinny i Susannah nie tylko ubierały panie, które zgłaszały się do ich show, ale także służyły poradą w sprawach bardziej życiowych. Obie mają za sobą wiele przeżyć, również negatywnych. Constantine właśnie przyznała, że od kilku lat walczy z uzależnieniem od alkoholu.

Susannah Constantine z „Jak się nie ubierać” walczy z alkoholizmem

58-letnia Susannah Constantine ujawniła, że należy do Anonimowych Alkoholików i uczęszcza na terapię, dzięki której ma nadzieję zwalczyć uzależnienie. „Nie mówiłam o tym wcześniej, ale to jest ważne. Jestem w trakcie terapii, wciąż jestem alkoholiczką. Od prawie siedmiu lat wracam do zdrowia”, wyznała w podcaście My Mate Bought A Toaster, prowadzonym przez komika Toma Price’a.

„Całkowicie odstawiłam alkohol trzy lata temu. Alkohol jest fajny, kiedy jesteś młody, ale bywa także zdradziecki, a na moje życie nie miał pozytywnego wpływu”, wytłumaczyła. Podczas rozmowy wróciła też do momentu, kiedy zdała sobie sprawę, że ma problem. „To było takie wyzwalające. Przez większość czasu było mi bardzo wstyd, ale kiedy już zrozumiałam, co się ze mną dzieje, ulga była ogromna”.

Współprowadząca programu Jak się nie ubierać dodała, że jest niezwykle wdzięczna swojemu „biednemu mężowi” za to, że ją znosił. „Jako osoba uzależniona, nie widziałam swoich wad, ale szukałam ich w ludziach wokół mnie. Uważałam, że mój mąż jest pasywno-agresywnym człowiekiem, ale w rzeczywistości to ja taka byłam. Byłam okropna, i mój biedny mąż musiał z tym żyć”. Susannah Constantine i biznesmen Sten Bertelsen są małżeństwem od 25 lat i wychowują troje dzieci, córki Cece i Esme, oraz syna Joe.

Również 56-letnia Trinny Woodall otwarcie mówiła o swoich problemach z alkoholem. Jak przyznała, na pierwszy odwyk trafiła w wieku zaledwie 16 lat. Jest trzeźwa od ponad 30 lat. 

Źródło: Onet, The Sun

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Susannah Constantine (@susannahconstantine)

Susannah Constantine i Trinny Woodall w 2011 roku

Trinny i Susannah, Trinny Woodall, Susannah Constantine
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images for Trinny & Susannah

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.