Sulli, gwiazda k-pop nie żyje
Fot. Instagram @jelly_jilli
POŻEGNANIE

Nie żyje Sulli, 25-letnia gwiazda k-popu. Policja podejrzewa samobójstwo...

Piosenkarka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu

Weronika Kostyra 14 października 2019 15:44
Sulli, gwiazda k-pop nie żyje
Fot. Instagram @jelly_jilli

Fani K-Popu, czyli koreańskiej muzyki pop, na całym świecie są zdruzgotani. Dziś rano media podały informację o śmieci 25-letniej wokalistki Choi Jin-ri znanej pod pseudonimem Sulli. Piosenkarka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Seulu. Policja podejrzewa samobójstwo.

Nie żyje koreańska gwiazda Sulli

Według wstępnych ustaleń przyczyną śmierci mogło być samobójstwo. „Wygląda na to, że Choi mieszkała sama i najprawdopodobniej targnęła się na swoje życie. Zbadamy jednak dogłębnie sprawę jej śmierci i sprawdzimy wszystkie ewentualności”, poinformowała policja. Media podają, ze wczoraj wieczorem menadżer gwiazdy próbował się z nią skonsultować. Bez skutku.

Sulli zdobyła popularność, jako członkini girls bandu f(x). Wcześniej jako jedenastolatka wystąpiła w serialu, a także robiła karierę modelki. Jej profil na Instagramie 6 milionów fanów. Gwiazda kilka lat temu padła ofiarą hejtu i w 2015 roku opuściła zespół. Od tamtej pory zmagała się z atakami lęku i fobią społeczną. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤭 삼박자미쳤네

Post udostępniony przez 설리가진리 (Sulli) (@jelly_jilli)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤒ㅎㅏㅇㅣ

Post udostępniony przez 설리가진리 (Sulli) (@jelly_jilli)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.