POŻEGNANIE

Nie żyje Miriam Rivera, gwiazda „Wszystko o Miriam”. Miała 38 lat

Jej śmierć skrywa wiele tajemnic...

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 10:20

Zmarła Miriam Rivera, która popularność na całym świecie zdobyła za sprawą kontrowersyjnego reality show „Wszystko o Miriam”. Transseksualna modelka zmarła w wieku 38 lat. Okoliczności jej śmierci nie są znane...

Nie żyje Miriam Rivera - transseksualna modelka

Meksykańska modelka została znaleziona martwa w swoim domu w Hermisillo... 5 lutego 2019 roku! Jednak dopiero teraz informację o śmierci Miriam podał publicznie jej mąż, Daniel Cuervo. Mimo że oficjalną przyczyną zgonu 38-latki miało być samobójstwo, jej najbliżsi nie wykluczają udziału osób trzecich.  Tym bardziej, że w dniu, w którym zmarła, nie czuła się najlepiej...

„Mówiła, że źle się czuje i wymiotuje krwią, więc kazałem jej iść do szpitala. Potem zadzwoniła przed dwunastą, zanim mieli ją wypisać i wtedy rozmawialiśmy po raz ostatni”, relacjonował w wywiadzie dla „Independent"  Daniel Cuervo.

Mimo że dążył on do przeprowadzenia sekcji zwłok ciała modelki poza granicami Meksyku, a dokładniej w Nowym Jorku, ciało Miriam zostało bardzo szybko skremowane. To jedynie podsyciło plotki o udziale osób trzecich w całym procederze. Co więcej, gdy mąż modelki nie odpuszczał i chciał dociec prawdy, zaczął otrzymywać pogróżki! Mówi się, że za śmiercią Miriam Rivery może stać meksykański gang, zajmujący się handlem ludźmi, z którym 38-latka nie chciała podjąć współpracy.

„Nie wierzę, że popełniła samobójstwo. Gdy rozmawiałyśmy po raz ostatni, kilka dni przed śmiercią, mówiła, że niedługo kończy studia i nie może się doczekać kiedy otrzyma dyplom. Planowała napisać książkę o swoim życiu”, podkreśla przyjaciółka Miriam, Jeanett Ørtoft.

Kim była Miriam Rivera?

Popularność zyskała w wieku 21 lat, gdy w Wielkiej Brytanii wyemitowano reality show „Wszystko o Miriam”. Rok później, w 2005 roku, pokazywał je nad Wisłą TVN. W programie sześciu młodych i przystojnych mężczyzn zabiegało o względy transseksualnej modelki. Nie wiedzieli oni jednak, jaką tajemnicę skrywa – w przeciwieństwie do widzów. Nic dziwnego, że format z czasem zyskał niebywałą popularność.

Miriam, mimo że przyjmowała żeńskie hormony i poddała się zabiegowi powiększenia piersi, nie zdecydowała się usunąć męskich genitaliów.

Jej zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.