Gabriela Czernecka 10 stycznia 2018 12:30
1/15
Stylizacje gwiazd na Paszportach Polityki 2018
Copyright @East News
1/15

Paszporty Polityki rozdane! Oprócz nagrodzonych statuetkami pojawiło się wiele aktorek, piosenkarek i dziennikarek. Kto pojawił się na Paszportach Polityki 2017? 

 

Polecamy: Poznaliśmy Laureatów Paszportów Polityki 2017! Kto otrzymał prestiżową nagrodę?

 

Stylizacje gwiazd na Paszportach Polityki 2017

Rozdanie Paszportów Polityki 2017 odbyło się w obecności plejady gwiazd. Na czerwonym dywanie pozowała m.in. Kinga Rusin, która postawiła na jedwabną koszulę w kolorze pastelowego różu, do której dobrała czarną spódnicę zdobioną u dołu kolorowymi haftami. Nie zabrakło także Kasi Stankiewicz, która podkreśliła stylizacją swoją smukłą sylwetkę oraz Moniki Brodki, która zaprezentowała nową fryzurę. Brodka, która z okazji 30. urodzin ścięła się na łyso, teraz zachwyciła różową fryzurą. Na czarną kreację postawiła Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Kalczyńska, z kolei Edyta Olszówka na Paszportach Polityki 2017 pojawiła się w białej sukience. Na czerwonym dywanie mogliśmy także podziwiać Małgorzatę Kożuchowską, Joannę Klimas oraz Gosię Baczyńską. 

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazdy prezentowały się na Paszportach Polityki 2018!

Przeczytaj także: Złote Globy 2018: Po cztery statuetki dla „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” i „Wielkich kłamstewek”. Oto pełna lista nagrodzonych!

oraz: Zobaczcie najlepsze kreacje z gali Złote Globy 2018! Czemu wszystkie były czarne?

a także: Kim są laureaci Paszportów „Polityki” 2016?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.