Kayah, Rinke Rooyens
Fot. Tricolors/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Strój Kayah na imprezie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa wywołał sensację!

Wokalistka przebrała się za... obecną żonę byłego męża!

Konrad Szczęsny 3 października 2021 19:01
Kayah, Rinke Rooyens
Fot. Tricolors/East News

W sobotę 2. października w Warszawie odbyła się uroczysta impreza z okazji pierwszej rocznicy ślubu Rinke Rooyensa i Joanny Przetakiewicz. Bawiła się na niej plejada gwiazd. Motywem przewodnim było zaś Hollywood i postacie popkultury. Wśród gości nie zabrakło również byłej żony producenta. Kayah zaskoczyła wszystkich swoim strojem!

Huczne obchody 1. rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Ponad 200 gości, bajkowe dekoracje i przebrania, które bawiły, zachwycały i wprawiały w osłupienie – tak można podsumować to, co działo się na imprezie z okazji 1. rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Tematem były oczywiście gwiazdy Hollywood, ale zaproszeni goście potraktowali go bardzo dowolnie, z właściwym sobie dystansem i poczuciem humoru.

I tak Magda Gessler postawiła na przebranie Elsy z filmu animowanego „Kraina lodu”, Małgorzata Socha na stylizację z „Pretty Woman”, Łukasz Jemioł wcielił się w Annę Wintour, zaś Małgorzata Kożuchowska odtworzyła swój słynny koczek z kształcie bajgla z Telekamer 2004. Sporo mówiło się również o przebraniu Agnieszki Woźniak-Starak. Postanowiła ona wcielić się w Sharon Tate, zmarłą tragicznie żonę Romana Polańskiego. Okazało się jednak, że nie ona jedna wpadła na ten pomysł! Dziennikarka do całej sytuacji miała dystans. Nie dość, że sfotografowała się z osobą, która miała niemal identyczny strój, to jeszcze zamieściła go w relacji na swoim profilu na Instagramie.

Wszystkich kreatywnością przebiła jednak Kayah!

Czytaj także: Kożuchowska, Woźniak-Starak... Plejada gwiazd na rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Kayah jako Joanna Przetakiewicz na imprezie ślubnej byłego męża

Nie od dziś wiadomo, że Rinke Rooyens ma świetne relacje z byłą małżonką. Do tego stopnia, że była ona nawet zaproszona na jego ślub z Joanną Przetakiewicz! Obie panie nie szczędzą sobie zresztą ciepłych słów w wywiadach i chętnie komentują swoja zdjęcia i filmiki w mediach społecznościowych. Z ich strony to wyraz ogromnej dojrzałości i wzajemnego szacunku. Obecna żona producenta rozwinęła ten temat w jednym z wywiadów, zapytana, dlaczego zaprosiła Kayah na ślub.

„To jest posunięcie bardzo dojrzałe. Które bardzo wiele mówi o nas. O tym, jak bardzo my się nawzajem szanujemy, jak się lubimy. Ile my mamy nawzajem dla siebie sympatii. Ja Kayah znam odkąd miałam 17-18 lat. Nie byłyśmy nigdy koleżankami, ale zawsze ją lubiłam. I bardzo ją lubię i szanuję do tej pory. Podziwiam jako artystkę. Jest mamą Rocha, jest to była żona Rinke i nie wyobrażam sobie, żeby nie było jej na naszym ślubie, więc bardzo się cieszę, że będzie”, podkreśliła.

Artystki nie mogło również zabraknąć na obchodach pierwszej rocznicy ślubu! Jej strój był naprawdę oryginalny, zjawiskowy i nietuzinkowy, ponieważ przebrała się za... Joannę Przetakiewicz. Na głowie miała blond perukę, do której dobrała suknie łudząco podobną do jednej z tych, które żona Rinke Rooyensa miała na sobie w dniu ślubu. 

Zapewne stylizacja zrobiła na gospodarzach imprezy piorunujące wrażenie! I trudno się dziwić...  

Czytaj także: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyes świętują pierwszą rocznicę ślubu. Jak zaczęła się ich miłość? 

Kayah na imprezie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa
Fot. Instagram

Kayah na imprezie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.