Rocznica ślubu: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, goście, Socha, Kożuchowska, Woźniak-Starak
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Kożuchowska, Woźniak-Starak... Plejada gwiazd na rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Zobacz, kto się pojawił!

Konrad Szczęsny 3 października 2021 11:16
Rocznica ślubu: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, goście, Socha, Kożuchowska, Woźniak-Starak
Fot. Instagram

Ach, cóż to był za wieczór! W sobotę 2. października w Warszawie odbyły się uroczyste obchody 1. rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa. Pojawiła się na nich plejada gwiazd, w tym m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha i Magda Gessler. Wszyscy byli przebrani za postaci filmowe oraz ikony popkultury. Zobacz zdjęcia!

Rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa

Ślub cywilny wzięli pod koniec września 2020 roku, zaś na początku października wyprawili huczne wesele w Grecji dla rodziny i przyjaciół. Złożyli również wówczas symboliczną przysięgę. On mówi o niej „Wonder Woman”, odwołując się do kultowego filmu. Ona podkreśla, że jest mężczyzną jej życia. Długo czekali na tę miłość, ale udowodnili, że ona zawsze zwycięży. Informacja o tym, że się spotykają, wyszła na jaw w maju 2018 roku. Dwa i pół roku później, w 2020 roku, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili sformalizować swój związek.

Razem przeżyli wiele i zawsze okazywali sobie wsparcie, czułość i miłość. „Nasz związek ma trzy i pół roku i jest coraz lepiej. My też bardzo wiele przeszliśmy przez te trzy lata. To nie było tak, że nasze życie jest usłane różami, tak jak mogłoby się wydawać. Ja się nie chcę w to zagłębiać ani wypowiadać, bo to nie są tylko moje sprawy. Natomiast przeszliśmy wiele prób i testów, bo życie nam zgotowało wiele niespodzianek nie zawsze miłych, nie zawsze dobrych i przeszliśmy przez to obronną ręką”, podkreślała w rozmowie z serwisem Jastrząbpost projektantka.

W czwartek 30. września świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Uczcili ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje, że Rinke Rooyens zorganizował dla żony romantyczną, niezwykłą niespodziankę. „Nikt inny na świecie całym by tego nie wymyślił @rinkerooyens ♥️”, podpisała Joanna Przetakiewicz filmik, który zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Na tym jednak nie koniec!

Czytaj także: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyes świętują pierwszą rocznicę ślubu. Jak zaczęła się ich miłość? 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji ślubnej dla „VIVY!”, listopad 2020

Impreza z okazji pierwszej rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa

Małżeństwo postanowiło wyprawić huczną imprezę z ekskluzywnym klubie Baila w Browarach Warszawskich. Odbyła się w sobotę 2. października i wzięła w niej udział plejada gwiazd. Motywem przewodnim były gwiazdy Hollywood – każdy z gości musiał się przebrać. Oczywiście zaproszeni mogli puścić wodze fantazji i potraktować ten temat dowolnie. Tak też się stało!

I tak w Warszawie pojawili się m.in. Charlie Chaplin, Anna Wintour (Łukasz Jemioł), Elsa z Krainy Lodu (Magda Gessler), Margot Robbie (Agnieszka Woźniak-Starak), Julia Roberts z filmu „Pretty Woman” (Małgorzata Socha), zaś Małgorzata Kożuchowska odtworzyła swoją stylizację z Telekamer 2004 z głośną fryzurą w kształcie bajgla!

Wszystko zostało oczywiście zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Goście otrzymali zaproszenia w formie płyt gramofonowych oraz błyszczące kule dyskotekowe, widoczne na fotografiach również na suficie. Lokal udekorowano w stylu dyskotekowego glamouru: były więc przezroczyste balony, zielone gałązki i kwiaty. Postanowiono również nawiązać do tematu imprezy, dlatego w drodze z holu do głównej sali umieszczono imitacje słynnych złotych gwiazd Hollywood, na których widniały inicjały JR. Poczęstunek zapewniła uznana w świecie gwiazd Galeria Słodkości. Całość uświetnili również tancerze, prezentujący nagie, umięśnione torsy.

A za kogo przebrali się małżonkowie? Joanna Przetakiewicz postanowiła odtworzyć słynną stylizację Jennifer Lopez projektu Versace z rozdania nagród Grammy. Przypomnijmy, że latynoska artystka pojawiła się w niej  również podczas tygodnia mody w Mediolanie w 2019 roku, co wywołało międzynarodową sensację.

Z kolei Rinke Rooyens przebrał się za zmarłego dwa lata temu Karla Lagerfelda – na jego twarzy nie zabrakło okazałych okularów przeciwsłonecznych, zaś na rękach... imitacji kotki (oczywiście pluszowej), z którą za życia nie rozstawał się projektant. Na imprezie bawili się również Izabela Janachowska z mężem (odtworzyli ślubne stylizacje Grace Kelly i księcia Monaco Rainiera), Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko, Dawid Woliński, Nina Terentiew, doktor Marcin Ambroziak w przebraniu śpiewaka Demisa Russosa oraz inni.

Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej!  

Czytaj także: Joanna Przetakiewicz szczerze o związku z Rinke Rooyensem. Wspólnie pokonają każdy kryzys

Rocznica ślubu: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, goście, Łukasz Jemioł
Fot. Instagram @lukasz.jemiol

Rocznica ślubu: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, goście, Małgorzata Socha
Fot. Instagram @evvelka

Rocznica ślubu: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, goście, Joanna Przetakiewicz, Magda Gessler, Łukasz Jemioł
Fot. Instagram @lukasz.jemiol

Rocznica ślubu: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, goście, Małgorzata Socha, Łukasz Jemioł
Fot. Instagram @lukasz.jemiol
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.