O TYM JEST GŁOŚNO

Całkiem inny wygląd, ten sam głos. Do sieci wyciekł archiwalny występ Roksany Węgiel

9-latka świetnie poradziła sobie z pieśnią... religijną!

Rafał Kowalski 30 lipca 2019 19:00

Roksana Węgiel ma jedynie 14 lat a już osiągnęła tyle lub więcej, niż jej starsze koleżanki ze sceny. Piosenkarka gromadzi coraz większe grono fanów i to właśnie oni odnaleźli nagranie, na którym ich idolka bezbłędnie wykonuje religijną pieśń w wieku lat 9.

Roksana Węgiel śpiewa utwór religijny

Teledysk, który podbija sieć, nagrano pięć lat temu. Roksana Węgiel zaczynała wtedy dopiero swoją przygodę ze śpiewaniem, a już jej głos brzmiał tak świetnie jak dzisiaj! Dziewczynka wykonała kościelną pieśń Wierzę w Ciebie Panie. Część fanów skupiła się w komentarzach na pochwaleniu talentu wokalistki, inni przyznali, że ledwo ją poznali. To prawda, że Roksana Węgiel na naszych oczach przeistacza się z dziecka w nastoletnią kobietę. Na filmiku wygląda zupełnie inaczej, niż obecnie.

Przy okazji, warto wspomnieć, że odnalezione nagranie musi być pierwszym lub jednym z pierwszych profesjonalnych występów mieszkanki Jasła. W końcu chwilę wcześniej, Roksana dopiero odkryła swój talent do śpiewania. „ „Moja przygoda ze śpiewaniem zaczęła się dość nietypowo. Mianowicie, kiedy miałam 8 lat to pojechałam na obóz judo ze swoim klubem sportowym. Tam odbywało się karaoke i zaśpiewałam podczas tej zabawy piosenkę „My cyganie”. Okazało się, że wszystkim się to spodobało. Podchodzili do mnie koledzy i koleżanki, mówili, że mam ładny głos. Jakoś w to uwierzyłam. […] Później wróciłam do domu i opowiedziałam wszystko mojej mamie. Postanowiłyśmy, że spróbuję swoich sił na zajęciach wokalnych w domu kultury w Jaśle”, mówiła 14-latka przed kamerą VIVA.pl.

Podoba się Wam Roksana w takim repertuarze? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?