O TYM JEST GŁOŚNO

Całkiem inny wygląd, ten sam głos. Do sieci wyciekł archiwalny występ Roksany Węgiel

9-latka świetnie poradziła sobie z pieśnią... religijną!

Rafał Kowalski 30 lipca 2019 19:00

Roksana Węgiel ma jedynie 14 lat a już osiągnęła tyle lub więcej, niż jej starsze koleżanki ze sceny. Piosenkarka gromadzi coraz większe grono fanów i to właśnie oni odnaleźli nagranie, na którym ich idolka bezbłędnie wykonuje religijną pieśń w wieku lat 9.

Roksana Węgiel śpiewa utwór religijny

Teledysk, który podbija sieć, nagrano pięć lat temu. Roksana Węgiel zaczynała wtedy dopiero swoją przygodę ze śpiewaniem, a już jej głos brzmiał tak świetnie jak dzisiaj! Dziewczynka wykonała kościelną pieśń Wierzę w Ciebie Panie. Część fanów skupiła się w komentarzach na pochwaleniu talentu wokalistki, inni przyznali, że ledwo ją poznali. To prawda, że Roksana Węgiel na naszych oczach przeistacza się z dziecka w nastoletnią kobietę. Na filmiku wygląda zupełnie inaczej, niż obecnie.

Przy okazji, warto wspomnieć, że odnalezione nagranie musi być pierwszym lub jednym z pierwszych profesjonalnych występów mieszkanki Jasła. W końcu chwilę wcześniej, Roksana dopiero odkryła swój talent do śpiewania. „ „Moja przygoda ze śpiewaniem zaczęła się dość nietypowo. Mianowicie, kiedy miałam 8 lat to pojechałam na obóz judo ze swoim klubem sportowym. Tam odbywało się karaoke i zaśpiewałam podczas tej zabawy piosenkę „My cyganie”. Okazało się, że wszystkim się to spodobało. Podchodzili do mnie koledzy i koleżanki, mówili, że mam ładny głos. Jakoś w to uwierzyłam. […] Później wróciłam do domu i opowiedziałam wszystko mojej mamie. Postanowiłyśmy, że spróbuję swoich sił na zajęciach wokalnych w domu kultury w Jaśle”, mówiła 14-latka przed kamerą VIVA.pl.

Podoba się Wam Roksana w takim repertuarze? 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.