Stan Borys
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Stan Borys trafił do szpitala! Ukochana drży o jego życie…

Co się dzieje z muzykiem?

Konrad Szczęsny 6 lutego 2019 10:23
Stan Borys
Fot. VIPHOTO/East News

77-letni muzyk trafił do szpitala i walczył o życiu! Jak podaje Super Express, Stan Borys zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, zaś przy jego łóżku nieustannie czuwa ukochana. Niestety, lekarze póki co nie ustalili, co dolega artyście, podejrzewają jedynie, że mógł doznać udaru.

Stan Borys w szpitalu. Stan zdrowia artysty

Jak relacjonuje dziennik, stan zdrowia 77-latka gwałtownie pogorszył się tuż przed weekendem. Stan Borys uskarżał się przez kilka dni na bóle głowy. Znajomi twierdzili jednak, że również zmagają się z tą dolegliwością. Ustalili, że wszystkiemu winny jest smog, który stanowi utrapienie mieszkańców Warszawy zimą. Muzyk jednak tuż przed weekendem zasłabł w swoim domu, z pomocą pospieszył mu jeden z kolegów, przebywający w pobliżu. Po konsultacji z zaprzyjaźnionym lekarzem zdecydował się wezwać karetkę. Artysta trafił do szpitala.

Sytuacja była dramatyczna: przez kilka dni walczył o życie! Na szczęście jego stan już się ustabilizował, jednak lekarze wciąż nie ustalili przyczyny problemów zdrowotnych 77-latka. Podejrzewają jedynie, że Stan Borys mógł doznać udaru. 

„Jestem cały czas przy Stanie. Mam nadzieję, że najgorsze już za nami. Walczyliśmy o jego życie, a teraz walczymy o zdrowie. Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i myśli”, powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Super expressu Anna Maleady, która czuwa przy łóżku muzyka.

Ukochana Stana Borys przyleciała do Polski z Nowego Jorku tuż po tym, gdy dowiedziała się, że trafił on do szpitala. Jeszcze dzisiaj muzyk ma być przewieziony do innej placówki, w której przejdzie kolejne badania. Stan artysty jest nadal poważny, nie wstaje on z łóżka i jest znacznie osłabiony, jednak odzyskał już przytomność  

Stan Borys trafił do szpitala. Stan zdrowia artysty
Fot. Materiały prasowe/Super Express

Stan Borys na Cirque Du Soleil

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?