Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian ma sobowtórkę w Dubaju?

Blogerka do złudzenia przypomina znaną celebrytkę!

Honorata Mosiądz 17 października 2019 13:29
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jest jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Na Instagramie śledzą ją miliony, a każdy produkt, który reklamuje, wyprzedaje się w mgnieniu oka. Wiele osób uważa ją za ideał piękna i kobiecości. Nie dziwi nas więc fakt, że na wyglądzie gwiazdy wzoruje się masa dziewczyn, które chcą choć w części poczuć się jak jedna z Kardashianek. Podobieństwo tej kobiety, do gwiazdy, jest jednak zdumiewające!

Blogerka z Dubaju sobowtórem Kim Kardashian. Kim jest Sonia Ali?

Sonia Ali ma 24 lata i pochodzi z Londynu, jednak od wielu lat mieszka w Dubaju. Wraz z siostrą prowadzi makijażowy profil na Instagramie (@soniaxfyza), który śledzi już ponad milion osób. Kobiety przedstawiają pomysły na makijaż, który łudząco przypomina ten lansowany przez znaną celebrytkę. Sonia przyznaje, że wiele osób dostrzega podobieństwo między kobietami i bardzo często mylona jest na ulicy z Kim  (szczególnie w Stanach Zjednoczonych), jednak ten fakt, nie jest dla niej wielkim zaskoczeniem. „Na Bliskim Wschodzie każda kobieta wygląda jak Kardashian. Ludzi tutaj mieszkających to nie szokuje, ponieważ każdy ma ciemną karnację, ciemne brwi i brązowe oczy”- komentuje blogerka.

Siostra Soni-Fyza porównywana jest natomiast do Kylie Jenner, siostry Kim. Czy ten duet również zawojuje media społecznościowe? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

long hair don’t care 😜 it’s all my real hair 🧜🏼‍♀️🖤

Post udostępniony przez Sonia + Fyza (@soniaxfyza)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!