Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian ma sobowtórkę w Dubaju?

Blogerka do złudzenia przypomina znaną celebrytkę!

Honorata Mosiądz 17 października 2019 13:29
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jest jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Na Instagramie śledzą ją miliony, a każdy produkt, który reklamuje, wyprzedaje się w mgnieniu oka. Wiele osób uważa ją za ideał piękna i kobiecości. Nie dziwi nas więc fakt, że na wyglądzie gwiazdy wzoruje się masa dziewczyn, które chcą choć w części poczuć się jak jedna z Kardashianek. Podobieństwo tej kobiety, do gwiazdy, jest jednak zdumiewające!

Blogerka z Dubaju sobowtórem Kim Kardashian. Kim jest Sonia Ali?

Sonia Ali ma 24 lata i pochodzi z Londynu, jednak od wielu lat mieszka w Dubaju. Wraz z siostrą prowadzi makijażowy profil na Instagramie (@soniaxfyza), który śledzi już ponad milion osób. Kobiety przedstawiają pomysły na makijaż, który łudząco przypomina ten lansowany przez znaną celebrytkę. Sonia przyznaje, że wiele osób dostrzega podobieństwo między kobietami i bardzo często mylona jest na ulicy z Kim  (szczególnie w Stanach Zjednoczonych), jednak ten fakt, nie jest dla niej wielkim zaskoczeniem. „Na Bliskim Wschodzie każda kobieta wygląda jak Kardashian. Ludzi tutaj mieszkających to nie szokuje, ponieważ każdy ma ciemną karnację, ciemne brwi i brązowe oczy”- komentuje blogerka.

Siostra Soni-Fyza porównywana jest natomiast do Kylie Jenner, siostry Kim. Czy ten duet również zawojuje media społecznościowe? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

long hair don’t care 😜 it’s all my real hair 🧜🏼‍♀️🖤

Post udostępniony przez Sonia + Fyza (@soniaxfyza)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…