Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian ma sobowtórkę w Dubaju?

Blogerka do złudzenia przypomina znaną celebrytkę!

Honorata Mosiądz 17 października 2019 13:29
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jest jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Na Instagramie śledzą ją miliony, a każdy produkt, który reklamuje, wyprzedaje się w mgnieniu oka. Wiele osób uważa ją za ideał piękna i kobiecości. Nie dziwi nas więc fakt, że na wyglądzie gwiazdy wzoruje się masa dziewczyn, które chcą choć w części poczuć się jak jedna z Kardashianek. Podobieństwo tej kobiety, do gwiazdy, jest jednak zdumiewające!

Blogerka z Dubaju sobowtórem Kim Kardashian. Kim jest Sonia Ali?

Sonia Ali ma 24 lata i pochodzi z Londynu, jednak od wielu lat mieszka w Dubaju. Wraz z siostrą prowadzi makijażowy profil na Instagramie (@soniaxfyza), który śledzi już ponad milion osób. Kobiety przedstawiają pomysły na makijaż, który łudząco przypomina ten lansowany przez znaną celebrytkę. Sonia przyznaje, że wiele osób dostrzega podobieństwo między kobietami i bardzo często mylona jest na ulicy z Kim  (szczególnie w Stanach Zjednoczonych), jednak ten fakt, nie jest dla niej wielkim zaskoczeniem. „Na Bliskim Wschodzie każda kobieta wygląda jak Kardashian. Ludzi tutaj mieszkających to nie szokuje, ponieważ każdy ma ciemną karnację, ciemne brwi i brązowe oczy”- komentuje blogerka.

Siostra Soni-Fyza porównywana jest natomiast do Kylie Jenner, siostry Kim. Czy ten duet również zawojuje media społecznościowe? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

long hair don’t care 😜 it’s all my real hair 🧜🏼‍♀️🖤

Post udostępniony przez Sonia + Fyza (@soniaxfyza)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.