Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler
O TYM SIĘ MÓWI

Śmiertelny wypadek nowożeńców. Zginęli dwie godziny po ślubie 

Rozbił się helikopter

Monika Katarzyna Krupska 5 listopada 2018 18:15
Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler

O wielkiej tragedii donoszą dziś zagraniczne media. Para nowożeńców zginęła niespełna dwie godziny po wypowiedzeniu przysięgi małżeńskiej. Zakochani zginęli w wypadku helikopterowym. „To była ich ostatnia podróż”, wspominają ich przyjeciele. 

Śmiertelny wypadek młodej pary 

To miał być jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Will Byler i Bailee Ackerman w pierwszy weekend listopada w gronie rodziny i przyjaciół powiedzili sobie „tak”. Ślub studentów ze stanu Teksas odbył się na jednej z miejscowych farm. Zakochani specjalnie na ten dzień zamówili helikopter, którym odlecieli z przyjęcia. Niestety po przeleceniu kilometra z niewyjaśnionych przyczyn helikopter spadł na ziemię. Nowożeńcy wraz z pilotem nie przeżyli wypadku.

Rodzina, przyjaciele i koledzy ze studiów oddali młodej parze hołd w mediach społecznościowych. „Moja słodka Bailee, właśnie siedzę i rozmyślam o reszcie mojego życia bez ciebie. Moje serce zostało rozbite na milion małych kawałków”, napisała druhna panny młodej. 

Przyjaciel pary Madi Wagner dodał, że nowożeńcy ostatni dzień życia spędzili w najbliższymi. „Prawdziwie wierzę w to, że to był najlepszy dzień w waszym życiu”, czytamy w jego mediach społecznościowych. 

„Prosimy, abyście pamiętali o zmarłych i modlili się o nich”, napisał The Houstonian na Twitterze.

Amerykańskie służby wyjaśniają, jak mogło dojść do tragedii.  

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.