Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler
O TYM SIĘ MÓWI

Śmiertelny wypadek nowożeńców. Zginęli dwie godziny po ślubie 

Rozbił się helikopter

Monika Katarzyna Krupska 5 listopada 2018 18:15
Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler

O wielkiej tragedii donoszą dziś zagraniczne media. Para nowożeńców zginęła niespełna dwie godziny po wypowiedzeniu przysięgi małżeńskiej. Zakochani zginęli w wypadku helikopterowym. „To była ich ostatnia podróż”, wspominają ich przyjeciele. 

Śmiertelny wypadek młodej pary 

To miał być jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Will Byler i Bailee Ackerman w pierwszy weekend listopada w gronie rodziny i przyjaciół powiedzili sobie „tak”. Ślub studentów ze stanu Teksas odbył się na jednej z miejscowych farm. Zakochani specjalnie na ten dzień zamówili helikopter, którym odlecieli z przyjęcia. Niestety po przeleceniu kilometra z niewyjaśnionych przyczyn helikopter spadł na ziemię. Nowożeńcy wraz z pilotem nie przeżyli wypadku.

Rodzina, przyjaciele i koledzy ze studiów oddali młodej parze hołd w mediach społecznościowych. „Moja słodka Bailee, właśnie siedzę i rozmyślam o reszcie mojego życia bez ciebie. Moje serce zostało rozbite na milion małych kawałków”, napisała druhna panny młodej. 

Przyjaciel pary Madi Wagner dodał, że nowożeńcy ostatni dzień życia spędzili w najbliższymi. „Prawdziwie wierzę w to, że to był najlepszy dzień w waszym życiu”, czytamy w jego mediach społecznościowych. 

„Prosimy, abyście pamiętali o zmarłych i modlili się o nich”, napisał The Houstonian na Twitterze.

Amerykańskie służby wyjaśniają, jak mogło dojść do tragedii.  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?