Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler
O TYM SIĘ MÓWI

Śmiertelny wypadek nowożeńców. Zginęli dwie godziny po ślubie 

Rozbił się helikopter

Monika Katarzyna Krupska 5 listopada 2018 18:15
Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler

O wielkiej tragedii donoszą dziś zagraniczne media. Para nowożeńców zginęła niespełna dwie godziny po wypowiedzeniu przysięgi małżeńskiej. Zakochani zginęli w wypadku helikopterowym. „To była ich ostatnia podróż”, wspominają ich przyjeciele. 

Śmiertelny wypadek młodej pary 

To miał być jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Will Byler i Bailee Ackerman w pierwszy weekend listopada w gronie rodziny i przyjaciół powiedzili sobie „tak”. Ślub studentów ze stanu Teksas odbył się na jednej z miejscowych farm. Zakochani specjalnie na ten dzień zamówili helikopter, którym odlecieli z przyjęcia. Niestety po przeleceniu kilometra z niewyjaśnionych przyczyn helikopter spadł na ziemię. Nowożeńcy wraz z pilotem nie przeżyli wypadku.

Rodzina, przyjaciele i koledzy ze studiów oddali młodej parze hołd w mediach społecznościowych. „Moja słodka Bailee, właśnie siedzę i rozmyślam o reszcie mojego życia bez ciebie. Moje serce zostało rozbite na milion małych kawałków”, napisała druhna panny młodej. 

Przyjaciel pary Madi Wagner dodał, że nowożeńcy ostatni dzień życia spędzili w najbliższymi. „Prawdziwie wierzę w to, że to był najlepszy dzień w waszym życiu”, czytamy w jego mediach społecznościowych. 

„Prosimy, abyście pamiętali o zmarłych i modlili się o nich”, napisał The Houstonian na Twitterze.

Amerykańskie służby wyjaśniają, jak mogło dojść do tragedii.  

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.