Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler
O TYM SIĘ MÓWI

Śmiertelny wypadek nowożeńców. Zginęli dwie godziny po ślubie 

Rozbił się helikopter

Monika Katarzyna Krupska 5 listopada 2018 18:15
Tragedia nowożeńcy
Fot. Facebook/Will Byler

O wielkiej tragedii donoszą dziś zagraniczne media. Para nowożeńców zginęła niespełna dwie godziny po wypowiedzeniu przysięgi małżeńskiej. Zakochani zginęli w wypadku helikopterowym. „To była ich ostatnia podróż”, wspominają ich przyjeciele. 

Śmiertelny wypadek młodej pary 

To miał być jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Will Byler i Bailee Ackerman w pierwszy weekend listopada w gronie rodziny i przyjaciół powiedzili sobie „tak”. Ślub studentów ze stanu Teksas odbył się na jednej z miejscowych farm. Zakochani specjalnie na ten dzień zamówili helikopter, którym odlecieli z przyjęcia. Niestety po przeleceniu kilometra z niewyjaśnionych przyczyn helikopter spadł na ziemię. Nowożeńcy wraz z pilotem nie przeżyli wypadku.

Rodzina, przyjaciele i koledzy ze studiów oddali młodej parze hołd w mediach społecznościowych. „Moja słodka Bailee, właśnie siedzę i rozmyślam o reszcie mojego życia bez ciebie. Moje serce zostało rozbite na milion małych kawałków”, napisała druhna panny młodej. 

Przyjaciel pary Madi Wagner dodał, że nowożeńcy ostatni dzień życia spędzili w najbliższymi. „Prawdziwie wierzę w to, że to był najlepszy dzień w waszym życiu”, czytamy w jego mediach społecznościowych. 

„Prosimy, abyście pamiętali o zmarłych i modlili się o nich”, napisał The Houstonian na Twitterze.

Amerykańskie służby wyjaśniają, jak mogło dojść do tragedii.  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?