Czyja suknia zasłużyła na miano najpiękniejszej?

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2020 10:28

Rok 2020 mimo koronawirusa obfitował w spektakularne śluby! Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie m.in. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens oraz Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Dyrektorka kreatywna marki La Mania wzięła ślub cywilny w Warszawie pod koniec października, a potem zaprosiła 38 gości na greckie wesele. Obydwa wydarzenia pozostawały do ostatniej chwili tajemnicą dla mediów, a jedno z nich... także dla bliskich gwiazd: „To była totalna niespodzianka, nawet dla naszych bliskich przyjaciół. Nie jest dzisiaj łatwo przekonać urząd stanu cywilnego do takich pomysłów, jak ślub w domu. Nie wiedzieliśmy do ostatniej chwili, czy to się uda. Postanowiliśmy więc nic nikomu nie mówić do końca. Rodzina i przyjaciele dowiedzieli się na 24 godziny przed ślubem”, wyjawiła w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl. Ślub z dala od mediów społecznościowych zorganizowali także Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, którzy potwierdzili zawiązanie związku małżeńskiego publikując wspólne ślubne fotografie dopiero kilka dni po ceremonii. „Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. #miloscwczasachzarazy”, napisała podróżniczka w połowie października. Ślub w 2020 roku wzięli także Justyna Kowalczyk i Kacper Tekiel czy Zosia Ślotała I Kamil Haidar. Sakramentalne tak powiedzieli sobie również Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Lara Gessler i Piotr Szeląg czy Marcin Bosak i Maria Dębska. Kto jeszcze stanął na ślubnym kobiercu? Zobaczcie, które gwiazdy wzięły ślub w 2020 roku! 

1/10
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Copyright @ Mateusz Stankiewicz/SameSame
1/10

 Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobrali się w Warszawie w apartamencie projektantki w obecności urzędniczki we wtorek 29 września. Kilka dni później wraz z gośćmi udali się do luksusowego hotelu w Grecji, w którym wyprawili huczne wesele!

2/10
Małgorzata Heretyk, ślub
Copyright @
2/10

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał wzięli ślub w sierpniu 2020 roku.   

3/10
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Copyright @East News
3/10

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub w październiku tego roku. Ceremonia i wesele odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą.

4/10
Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Copyright @Instagram @lara_gessler
4/10

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub w połowie października. 

5/10
Zosia Ślotała, Kamil Haidar, ślub
Copyright @Screen instagram.com/aga_wozniak_starak
5/10

Zosia Ślotała i muzyk Kamil Haidar powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w połowie września.

6/10
Michał Malitowski, Yuliya Phillips
Copyright @Instagram @michalmalitowski
6/10

Michał Malitowski i Yuliya Phillips wzięli ślub 6 stycznia 2020 roku.

7/10
Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub
Copyright @
7/10

Janusz Chabior i Agata Wątróbska powiedzieli sobie tak w sobotę 20 czerwca 2020 roku w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Świeżo upieczeni małżonkowie wspaniałą wiadomością podzielili się z fanami w social mediach.

8/10
Maria Dębska, Marcin Bosak
Copyright @Instagram
8/10

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub na początku lutego.

9/10
Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli, 27.10.2019
Copyright @Polska Press/East News
9/10

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub 24 września 2020 roku.

10/10
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Copyright @Voyo Bakiewicz
10/10

Michał Wiśniewski po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Jego żoną została Paulina, z którą poznał się przez internet.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!