Zosia Ślotała
Fot. Aneta Ziemielska
O TYM JEST GŁOŚNO

Zosia Ślotała wzięła ślub z Kamilem Haidarem! Uroczystość odbyła się w tajemnicy

Znamy szczegóły ceremonii!

Konrad Szczęsny 24 września 2020 17:11
Zosia Ślotała
Fot. Aneta Ziemielska

To już pewne! Stylistka Zosia Ślotała i muzyk Kamil Haidar powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Para wzięła ślub w tajemnicy, z dala od błysku fleszy. Zdjęcie z ceremonii opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jak wyglądała uroczystość? Poznaj szczegóły!

Ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara w Warszawie. Zdjęcie

Pobrali się w Łazienkach Królewskich w Warszawie w środę 23 września 2020 roku. Zosia Ślotała i Kamil Haidar do końca utrzymywali wszystkie szczegóły w tajemnicy. Zaręczyli się rok temu w sierpniu, jednak w wywiadzie z Katarzyną Piątkowską dla viva.pl stylistka utrzymywała, że ślub planują na przyszły rok. Stało się jednak inaczej i postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak” już teraz. Ceremonia miała miejsce w Łazienkach Królewskich, zaś przyjęcie weselne odbyło się w ekskluzywnej i prestiżowej restauracji Belvedere. O menu dla gości zadbał szef kuchni Sebastian Olma.

Zdjęcie, dokumentujące uroczystość, Zosia Ślotała opublikowała na swoim profilu na Instagramie. „To zawsze byłeś Ty”, podpisała je i opatrzyła datą 23 września 2020 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was always You! 🤍🤍🤍 23.09.2020 🕊✨

Post udostępniony przez Zofia Ślotała - Haidar (@miss_zi)

Ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara: kombinezon zamiast sukni i 20 gości na weselu

Okazuje się, że panna młoda nie założyła tego dnia tradycyjnej sukni. Zamiast tego wybrała biały, satynowy kombinezon marki Just Paul z długim, robiącym wrażenie trenem. Do tego dobrała piękny turban oraz kolczyki Mokobelle. 

Według informacji podanych przez serwis Jastrząbpost, przyjęcie weselne było bardzo skromne i miało charakter kameralny. Wzięło w nim udział zaledwie... 20 osób: najbliższa rodzina oraz przyjaciele. 

„Pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu Belvedere należy do jej teściowej, a Zosia bardzo ją wspierała po śmierci Piotra. Nie zabrakło również Emila Haidara – brata Kamila”, zdradza informator portalu.

W rozmowie z viva.pl w marcu tego roku stylistka zastrzegała, że uroczystość będzie miała bardzo intymny charakter.

„Chcemy zaprosić tylko najbliższych - rodzinę i przyjaciół, którzy są dla nas jak rodzina. Stawiamy na kameralność ze względu na to, że nie chcielibyśmy, żeby ten ważny dzień stał się medialnym wydarzeniem. Będzie to wspólna wizja, co będzie ciekawym połączeniem - Kamila, który jest rock’n’rollowcem ubierającym się tylko na czarno i mnie, szalejącą z kolorami”, podkreślała.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – historia miłości. Jak się poznali?

Są razem pięć lat, czyli od 2015 roku. Zaręczyli się rok temu w sierpniu. Nie mówią zbyt dużo o swoim życiu osobistym, unikają błysku fleszy i medialnego zgiełku. Nie mają również w zwyczaju wyjawiania szczegółów, dotyczących życia rodzinnego. Wiadomo, że wychowują razem dwójkę dzieci: córkę Ranię  (pięć lat) oraz syna Leo (trzy latka). 

Co jakiś czas publikują ich zdjęcia w mediach społecznościowych, jednak nie jest to zbyt często zjawisko...

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.