Anna Starmach, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Ślub Anny Starmach już w sierpniu. Na jaką suknię ślubną się zdecydowała?

Weronika Kostyra 27 lipca 2017 06:00
Anna Starmach, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

Anna Starmach i jej narzeczony Piotr są parą od dawna, a zaręczyli się w tegoroczne walentynki. Oboje są jednak bardzo zajęci, mają liczne zobowiązania zawodowe i długo nie były znane żadne szczegóły ślubu, ani nawet jego termin. Gwiazda była niedawno w Australii i pokazywała jedynie na Instagramie kwiaty, które dostaje od ukochanego.

Początkowo mówiło się o kameralnym weselu za granicą, ostatecznie uroczystość nie będzie taka mała i odbędzie się w ukochanym miejscu Anny – Krakowie i to już niedługo – w sierpniu. Jak jurorka programu „MasterChef” przygotowuje się do tego wielkiego dnia?

 

Przygotowania Anny Starmach do ślubu

Suknia ślubna jest już wybrana. Nie jest nią kreacja od polskiego projektanta, jak mówiono na początku. Plotkowano, że Anna Starmach zdecyduje się w ten najpiękniejszy w życiu dzień na suknię projektu Bizuu, ponieważ jest fanką marki – często nosi jej projekty. W pięknej czerwonej sukni Bizuu zaprezentowała się też na balu TVN, na który przyszła z narzeczonym. Ostatecznie jednak zdecydowała się na kreację od zagranicznego projektanta, którą znalazła w eleganckim butiku.

 

Anna chce mieć pewność, że w sukni ślubnej będzie prezentować się zjawiskowo. Mówi się, że w ciągu ostatnich miesięcy schudła nawet 10 kilogramów. Wszystko to zasługa treningów personalnych z trenerką Pauliną Kowalską. Możliwe, że o makijaż i fryzurę gwiazdy w wielkim dniu zadbają wizażystka Ela Mazurek i fryzjerka Beata Urbańska, z którymi często współpracuje.

 

Anna Starmach z narzeczonym
Fot. Instagram @anna_starmach

 

Zobacz także: TYLKO NAM Anna Starmach opowiedziała o podróży swojego życia. Zobacz zdjęcia wykonane przez jurorkę

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.