Olga Figaszewska 23 września 2017 18:00
1/6
Anna Starmach w podróży poślubnej, Anna Starmach
Copyright @Instagram/Anna Starmach
1/6

„To dla mnie najpiękniejszy dzień. Jestem najszczęśliwszą żoną na ziemi”, mówiła nam niedawno Anna Starmach. O jej ślubie było głośno przez wiele miesięcy. Gwiazda TVN poślubiła w pierwszą sobotę września wieloletniego partnera, Piotra Kuska. Teraz wyjechali w romantyczną podróż poślubą. Dokąd? 

 

Zobacz też: Anna Starmach jest już po ślubie! Zobaczcie, jak wyglądała ta niezwykła uroczystość

 

Ślub Anny Starmach i Piotra Kuska

 

Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w jednej z krakowskich katedr! Mały, kameralny ślub odbył się w krakowskim kościele. Wśród zaproszonych gości znalazła się jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Parze zależało na tym, by był on pozbawiony osób z branży. Gwiazda TVN podzieliła się z fanami fotografiami z tego wyjątkowego wydarzenia. Internauci nie szczędzili jej komplementów. Anna Starmach wyglądała zjawiskowo w satynowej sukni ślubnej od Very Wang. Całość dopełniał welon zakończony ręcznie haftowaną koronką. I jak podkreśla, była to sukienka, o której zawsze marzyła!

Zobacz też: TYLKO U NAS! Zdradzamy ślubne sekrety Anny Starmach. Kto zaprojektował jej suknię? Gdzie odbyło się wesele? Sprawdźcie!

 

Podróż poślubna Anny Starmach 

Anna Starmach wyjechała wraz z małżonkiem w podróż poślubną na Korsykę! Jurorka korzysta z uroków wyspy, regionalnych specjałów i łapie ostatnie promienie słońca. Na swoim Instagramie publikuje relację z tej niezwykłej wyprawy. Tak wygląda szczęśliwa żona, opisała jedno ze zdjęć. Ania Starmach wygląda na wypoczętą i szczęśliwą. Zdjęcia tylko to potwierdzają!  Fani nie szczędzą jej komplementów. 

 

„Aniu komentarz zbedny. Twoj usmiech mowi wszystko::))).”, „Poprosimy zdjęcie z mężem w końcu to przecież podróż poślubna :) ”,„Kolory i szczęście w czystej postaci, komentują internauci.


 

Zobacz też: Anna Starmach jest już po ślubie! Zobaczcie, jak wyglądała ta niezwykła uroczystość

 

Jak Ania Starmach spędza miesiąc miodowy? W naszej galerii znajdziecie te słoneczne fotografie! Sprawdźcie! 

 

Polecamy też: Elegancka suknia ślubna i wesele w pałacu. Ślub Anny Starmach odbędzie się lada dzień. Poznajcie szczegóły!

6/6
Anna Starmach podróż poślubna
Copyright @Instagram Anna Stamrach
6/6

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.