Zdradzamy ślubne sekrety Anny Starmach!

Olga Figaszewska 7 września 2017 20:00

Pierwsza sobota września 2017 roku była dla Anny Starmach i jej partnera Piotra Kuska wyjątkowym dniem. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w jednej z krakowskich katedr! Tylko nam, gwiazda TVN opowiedziała o swojej sukni ślubnej i podzieliła się wrażeniami z tego niepowtarzalnego dnia. Co zdradziła?

Szczegóły ślubu Anny Starmach

Anna Starmach i Piotr Kuska są ze sobą od wielu lat, jednak do zaręczyn doszło kilka miesięcy temu w Walentynki. Ślub, wesele... wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Jurorka programu Masterchef, przyznaje, że ten dzień na długo pozostanie w jej pamięci. „To dla mnie najpiękniejszy dzień. Jestem najszczęśliwszą żoną na ziemi”, mówi nam Anna Starmach.

Mały, kameralny ślub odbył się w krakowskim kościele. Wśród zaproszonych gości znalazła się jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Parze zależało na tym, by był on pozbawiony osób z branży. I chociaż media podejrzewały, że przyjęcie weselne państwo młodzi zorganizują w pałacyku w Paszkówce, ostatecznie zdecydowano się na skromne garden party. Gwiazda TVN podzieliła się z fanami fotografiami z tego wyjątkowego wydarzenia. Internauci nie szczędzili jej komplementów. Anna Starmach wyglądała zjawiskowo! Spekulowano, że jako fanka Bizuu, wybierze kreację tej marki, ale ostatecznie zdecydowała się na satynową suknię ślubną od Very Wang kupioną w Paryżu. Kreacja idealnie podkreślała jej kobiece kształty. Całość dopełniał welon zakończony ręcznie haftowaną koronką. I jak podkreśla, była to sukienka, o której zawsze marzyła.

Sprawdźcie w naszej galerii, jak Anna Starmach prezentowała się w dniu swojego ślubu!  

1/4
Anna Starmach
Copyright @Facebook Anna Starmach
1/4

Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w jednej z krakowskich katedr.

2/4
Anna Starmach, sluby gwiazd
Copyright @Facebook Anna Starmach
2/4

To był mały, kameralny ślub. Wśród zaproszonych gości znalazła się jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele.

3/4
Anna Starmach, sluby gwiazd
Copyright @Facebook Anna Starmach
3/4

Jurorka wybrała satynową suknię ślubną od Very Wang.

4/4
Anna Starmach, sluby gwiazd
Copyright @Facebook Anna Starmach
4/4

Była to sukienka, o której zawsze marzyła.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?