Magdalena Żuk, śmierć Magdy Żuk
Fot. Facebook @Magdalena Żuk
O tym się mówi

Siostra Magdaleny Żuk z mocnym wpisem... Jest odpowiedź prokuratury! 

Jak zmarła Polka?

Monika Katarzyna Krupska 9 sierpnia 2018 08:29
Magdalena Żuk, śmierć Magdy Żuk
Fot. Facebook @Magdalena Żuk

O tej tragicznej śmierci mówiła cała Polska! W ubiegłym roku na wakacjach w Egipcie w niewyjaśnionych okolicznościach zginęła Magdalena Żuk. Choć od tamtej pory poznaliśmy wiele nowych szczegółów w sprawie śmierci Polki, to wciąż nie ma podanej oficjalnej przyczyny. Fakt ten burzy siostrę Magdy, Annę Cieślińską, która po raz kolejny upust emocjom dała w mediach społecznościowych. Tym razem na jej wpis odpowiedziała sama prokuratura! Jaka była prawda? 

Śmierć Magdy Żuk

„Wyssane z palca hipotezy i twierdzenia w tym zakresie nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości. Będąc związana tajemnicą śledztwa po zapoznaniu się z najnowszymi materiałami zgromadzonymi w aktach sprawy z których wynika ponad wszelką wątpliwość, że Madzia padła ofiarą przestępstwa prosiłam prokuraturę o opublikowanie informacji o stanie sprawy, ewentualnie o uchylenie wobec mnie obowiązku zachowania tajemnicy. Niestety prokuratura odmówiła mi ujawnienia tajemnicy śledztwa w zakresie, o który wnosiłam, nie opublikowała także komunikatu o stanie śledztwa i nowych okolicznościach, które tłumaczą zachowanie Magdy i okoliczności jej śmierci, która samobójstwem nie była”, napisała Anna Cieślińska. 

Do postu Anny, aż dwa razy odniosła się sama prokuratura. Ich zdaniem wszystko jest pod kontrolą i nie ma powodów do obaw. 

„Widziałem wpis tej pani, ale bezpośrednio takich wpisów nie komentujemy. Aktualnie zgromadzone materiały dowodowe nie przedstawiają ustaleń innych niż te, które były już wcześniej przedstawiane mediom”, powiedział Wirtualnej Polsce rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Tomasz Czułowski.

To samo dla Onetu potwierdziła Rzeczniczka Prokuratury Krajowej. 

„W sprawie śmierci Magdaleny Ż. nie pojawiły się żadne nowe okoliczności. Nie ma też żadnego dowodu wskazującego na to, aby zgon Magdaleny Ż. był skutkiem przestępstwa. Wszystkie wskazane do tej pory przez prokuraturę informacje są aktualne. Prokuratorzy oczekują obecnie na uzupełniającą opinię biegłych z renomowanego instytutu im. prof. dra J. Sehna w Krakowie, która zostanie wydana w związku z materiałem dowodowym przekazanym przez stronę egipską  oraz uzupełniającą opinię z zakresu informatyki”, poinformowała Ewa Bialik. 

Jak myślicie, czy kiedyś dowiemy się prawdy? Dlaczego Magdalena Żuk zginęła?  

Magdalena Żuk, rok od śmierci Magdy Żuk
Fot. Facebook @Magdalena Żuk

Magdalena Żuk
Fot. Facebook @Magdalena Żuk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.