Pippa Middleton
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Siostra księżnej Kate z dnia na dzień usunęła się w cień. Co się stało z Pippą Middleton?

Gabriela Czernecka 11 lutego 2018 21:00
Pippa Middleton
Fot. East News

 

Ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa był jednym z najważniejszych wydarzeń 2017 roku według brytyjskich serwisów. Od tamtej pory siostry księżnej Kate próżno szukać w mediach czy na wielkich wyjściach. Pippa Middleton trzyma się z daleka od wszelkich miejsc, w których mogłaby natknąć się na paparazzi. Dlaczego?

 

Polecamy: Siostra księżnej Kate spodziewa się pierwszego dziecka! Znamy jego płeć

oraz: To on skradł serce młodszej siostrze księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

 

Co dzieje się z siostrą księżnej Kate Pippa Middleton?

Wesele Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa było jednym z najgłośniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Odkąd w maju 2017 roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak”, jak piszą zagraniczne serwisy plotkarskie, zakochani wręcz „zapadli się pod ziemię”. Ostatnim razem mieliśmy okazję podziwiać ich w czerwcu ubiegłego roku. Wówczas chwilę po ślubie para udała się na miesiąc miodowy. Po raz kolejny informacje o Pippie Middleton pojawiły się w lipcu. Wówczas zakochani dołączyli do brytyjskiej rodziny królewskiej na mszę w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham. Od tamtej pory ani o Pippie Middleton, ani o Jamesie Matthewsie nie pojawiły się żadne informacje. Co więc porabia siostra księżnej Kate? Brytyjskim serwisom udało się pod koniec ubiegłego roku dotrzeć do świeżo upieczonych małżonków.

 

Zobacz: Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…

 

Pippa Middleton jest w ciąży?

Wówczas pojawiły się plotki, że Pippa Middleton jest w ciąży! Jak na razie te informacje nie zostały potwierdzone. O to, co teraz porabia para zapytano byłego redaktora naczelnego magazynu The Sun oraz autora książki o księciu Harry’m. Duncan Larcombe twierdzi, że Pippa wraz z mężem z dala od mediów po prostu cieszą się.. byciem małżeństwem. „Myślę, że teraz są szczęśliwym, spokojnym małżeństwem - nie muszą chodzić na imprezy czy prowadzić wydarzeń charytatywnych. Zdaje się, że to wszystko zostawili za sobą”. Dziennikarz odniósł się także do domniemanej ciąży Pippy Middleton. Sądzi, ze prawdopodobnie wszystko wyjaśni się w ciągu kilku miesięcy. Gdy księżna Kate urodzi trzecie dziecko, podzieli się dobrą nowiną z rodzeństwem, a co za tym idzie, Pippa Middleton z pewnością będzie chciała zobaczyć noworodka. Nawet jeśli wówczas mediom nie uda się wypatrzeć siostry Kate, dla fanów Pippy mamy dobrą wiadomość. Biorąc pod uwagę jej wieloletnią przyjaźń z księciem Harry'm bardzo prawdopodobne, że wraz z mężem Pippa pojawi się na ślubie przyjaciela. 

ślub księżnej Kate i ślub Pippy Middleton, main topic
Fot. East News

Zobacz także: Kate Middleton podjęła decyzję w związku z porodem! Czy powróci do tradycji brytyjskiej monarchii? 

oraz: To już oficjalne: księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka! 

Zobacz też: Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama zmieni sukcesję brytyjskiego tronu! Co na to książę Harry?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.