Pippa Middleton ślub koszt MT
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra księżnej Kate spodziewa się pierwszego dziecka! Znamy jego płeć

Konrad Szczęsny 31 sierpnia 2017 12:30
Pippa Middleton ślub koszt MT
Fot. Getty Images

Pippa Middleton jest w ciąży! Siostra księżnej Kate i biznesmen James Matthews spodziewają się pierwszego dziecka. Póki co nie wiadomo, kiedy przyjdzie ono na świat.

Polecamy też: Pippa Middleton i James Matthews już się pobrali. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

Pippa Middleton jest w ciąży z Jamesem Matthewsem. Płeć pierwszego dziecka siostry księżnej Kate

Informację o ciąży siostry księżnej Kate podał australijski serwis Woman’s Day Australia. Informatorzy blisko związani z Pippą Middleton twierdzą, że od zawsze powtarzała, iż chce urodzić zaraz po ślubie i podobno planowała intensywnie starać się o dziecko już w trakcie miesiąca miodowego! 

Mimo że jest bardzo wcześnie, Pippa twierdzi, że urodzi dziewczynę i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Widzi mnóstwo przyszłych mam wokół siebie z małymi brzuszkami i ma nadzieję, że jej również uda się pozostać aktywną jak najdłużej”, twierdzi informator serwisu. „Założenie rodziny to coś, o czym rozmawiali z Jamesem od dawna, jeszcze na długo przed ślubem”, dodaje osoba blisko związana z Pippą w rozmowie z „US Weekly”.

Polecamy też: To on skradł serce młodszej siostrze księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Czy obie siostry Middleton są w ciąży?

Ostatnio bardzo dużo mówi się o tym, że Kate Middleton, która dwa tygodnie temu trafiła do szpitala, również spodziewa się dziecka. Serwis US Weekly przekonuje, że bycie w ciąży w tym samym czasie było od zawsze wielkim marzeniem księżnej Kate i Pippy. Pomysł wydaje się tym bardziej atrakcyjny, że siostry Middleton mieszkają w Londynie bardzo blisko siebie i podobno już cieszą się na wspólne zakupy i przygotowania do narodzin dzieci. „Pippa na pewno będzie chciała korzystać z rad starszej siostry, która jest prawdziwą encyklopedią, jeśli chodzi o wiedzę na temat dzieci!”, przekonują znajomi sióstr. „Żona Jamesa Matthewsa jest bardzo zaangażowaną ciocią i ma świetny kontakt z Georgem i Charlotte, zawsze chętnie się z nią bawią! Rodzina i bliscy są przekonani, że będzie wspaniałą matką”, dodaje źródło US Weekly.

Polecamy też: Najbardziej wpływowe siostry świata? Zdradzamy sekrety intymnej relacji księżnej Kate i Pippy Middleton!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.