Księżna Kate, dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej, Brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży? Brytyjskie media nie mają wątpliwości. Zdradził ją jeden szczegół!

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2017 19:00
Księżna Kate, dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej, Brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Informacja o kolejnej ciąży księżnej Kate powraca jak bumerang! Brytyjskie media od kilku miesięcy sugerują, że księżna Kate i książę William planują powiększenie rodziny. I jak się okazuje, tym razem mają ku temu powód!

 

Zobacz też: „Byłbym zaskoczony, gdyby Kate zdecydowała się na trzecie dziecko’’. Sensacyjne doniesienia z brytyjskiego dworu

 

Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka?

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży? Pierwsze doniesienia pojawiły się już na początku tego roku. Portale przekonywały, że tym razem na świat przyjdą bliźniaki. Potem informacje o przyszłym potomku miał potwierdzić sam książę George podczas jednego z rodzinnych spotkań. Historia ma swój dalszy ciąg!

 

Serwis Celeb Dirty Laundry, dotarł do znajomego książęcej pary, który twierdzi, że pałac Buckingham już wkrótce ogłosi szczęśliwą nowinę światu! Temat powrócił na nowo, po tym, jak kilka dni temu żona Williama trafiła do szpitala w Marylebone. Kate trafiła na ostry dyżur, jednak została wypisana po kilku godzinach. W tym czasie księżniczka Charlotte i książę George zostali pod opieką babci, Carole Middleton. Brytyjskie tabloidy przypominają, że Kate niezbyt dobrze znosiła poprzednią ciążę. Cierpiała na poranne mdłości, doskwierał jej silny ból brzucha i zdarzały się jej omdlenia. Wizyta w szpitalu miałaby tylko potwierdzać plotki o trzecim potomku.

 

księżniczka Charlotte, książę George, księżna Kate, książę William w Niemczech
Fot. East News

Brytyjska rodzina królewska: Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi

Polecamy też: Najsłodsze książęta świata. Jak młodzi Windsorowie zawładnęli globalną wyobraźnią

 

Księżna Kate szczerze o macierzyństwie


W maju informator „Sunday Express” twierdził, że kolejne dziecko w przypadku Kate byłoby ogromnym zaskoczeniem. W końcu ich rodzina jest już kompletna. Na chwile obecną książęca para chce skupić się na kolejnym rozdziale - budowaniu wspólnej przyszłości i wypełnianiu oficjalnych obowiązków, a tych wciąż przybywa!

 

Fot. East News

Księżna Kate z księżniczką Charlotte

 

Zwłaszcza, że Księżna Cambrigde niedawno postanowiła opowiedzieć o trudach macierzyństwa. „Czasami czułam się samotna i odizolowana, ale to samo czuje większość matek, które przeżywają to samo”, mówiła na jednym ze spotkań,  zorganizowanym dla młodych mam. „Dla mnie zostanie mamą było nagradzającym i wspaniałym doświadczeniem. Jednak od czasu do czasu było to też wielkie wyzwanie - nawet dla mnie, czyli osoby, która miała wsparcie innych ludzi, którego większość matek nie ma”, dodała.


Gdyby jednak doniesienia o ciąży okazały się prawdziwe, Brytyjczycy z pewnością oszaleliby z radości na punkcie nowego członka rodziny królewskiej. W końcu księżniczka Charlotte i książę George uważani się za najsłodsze dzieci świata. Rodzina królewska jest dla Brytyjczyków symbolem ciągłości tradycji, a najmłodsze pokolenie musi tę tradycję kontynuować!

 

Uważacie, że tym razem informacje o ciąży mogą okazać się prawdziwe? Czekamy na oficjalne oświadczenie pałacu!

 

Zobacz też: Zwyczajne życie małego księcia czy idylla rozpieszczonego potomka książąt? Cała prawda o dzieciństwie księcia Jerzego

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.