księżna Kate, Kate Middleton, księżna Kate z dziećmi, książę William, main topic
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

„Byłbym zaskoczony, gdyby Kate zdecydowała się na trzecie dziecko’’. Sensacyjne doniesienia z brytyjskiego dworu

Damian Duda 9 maja 2017 17:30
księżna Kate, Kate Middleton, księżna Kate z dziećmi, książę William, main topic
Fot. Getty Images

O tym, że księżna Kate jest ulubienicą mediów, wiedzą wszyscy. Żona księcia Williama skradła sympatię milionów ludzi na całym świecie. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jej największym atutem jest niezwykła klasa oraz skromność, za co w szczególności kochają ją media.

Księżna Kate i książę William są już rodzicami dwójki dzieci. 22 lipca 2013 roku na świat przyszedł syn książęcej pary, George. Dwa lata później, 2 maja 2015 roku, urodziła się ich córkaCharlotte.

Zobacz też:  „To dla nas wyjątkowo szokujące!”. Książę William wytoczył wojnę francuskiej prasie. Za co?

Księżna Kate i książę William planują trzecie dziecko?

Od kilkunastu miesięcy media chętnie rozpisują się na temat planów rodzinnych książęcej pary. Brytyjskie tabloidy informowały, że księżna Kate i książę William planują powiększenie rodziny. Jednak, jak podaje źródło „Sunday Express’’, plany uległy zmianie.

„Byłbym zaskoczony, gdyby Kate zdecydowała się na trzecie dziecko. Mają już chłopca i dziewczynkę - ich rodzina jest w tym kontekście kompletna, a Kate i William chcą skupić się na kolejnym rozdziale wspólnego życia’’, twierdzi źródło tabloidu.

Księżna Kate o macierzyństwie

Księżna Kate rzadko opowiada o swoim życiu w mediach. Tym razem zrobiła wyjątek i w niezwykle szczerych słowach opowiedziała o trudach macierzyństwa.

„Czasami czułam się samotna i odizolowana, ale to samo czuje większość matek, które przeżywają to samo”, powiedziała zgromadzonym kobietom i współtwórcom aplikacji Mush, która jest platformą umożliwiającą komunikację między młodymi matkami.

„Dla mnie zostanie mamą było nagradzającym i wspaniałym doświadczeniem. Jednak od czasu do czasu było to też wielkie wyzwanie - nawet dla mnie, czyli osoby, która miała wsparcie innych ludzi, którego większość matek nie ma”, powiedziała.

Uważacie, że plotki mogą być prawdziwe?

Zobacz też: Ulubiona projektanta księżnej Kate, Emilia Wickstead, wypuściła pierwszą kolekcję sukien ślubnych!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.