Konrad Szczęsny 31 stycznia 2017 20:15
1/6
Sharon Stone, Elizabeth Hurley, Cindy Crawford, Halle Berry, Elle Macpherson,
Copyright @East News/Instagram
1/6

Są niekwestionowanymi ikonami filmu i modelingu. Jednak Sharon Stone, Cindy Crawford i Halle Berry udowadniają, że seksapil i uroda są jak wino. W ich przypadku trudno wyjść z podziwu, że po ukończeniu 50. roku życiu można wygląda tak atrakcyjnie. Sylwetki i witalności pozazdrościć im może niejedna trzydziestolatka!

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentują się aktorki i modelki, które przeżyły już pół wieku. Patrząc na te zdjęcia trudno nie krzyknąć z zachwytu: one nie tylko odniosły sukces w branży rozrywkowej, lecz także udowodniły, że seksapil nie ma metryki!

 

Polecamy też: Kożuchowska, Foremniak... Dlaczego Polki chcą wyglądać jak one? Zdradza dr Krzysztof Gojdź

2/6
Sharon Stone, seksowne pięćdziesięciolatki
Copyright @East News
2/6

Ostatnie zdjęcia 58-letniej Sharon Stone z plaży wywołały w mediach prawdziwe poruszenie. Znana z „Nagiego instynktu” aktorka wzbudziła ogromny podziw wszystkich. Podkreślano, że tak wspaniała sylwetka po ukończeniu prawie 60 lat to powód do dumy. Tym bardziej, że gwiazda przeżyła jakiś czas temu rozległy wylew! 

 

Polecamy też: Z kim ćwiczą Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski i Nergal? Oto 6 najpopularniejszych trenerów gwiazd

3/6
Cindy Crawford, seksowne pięćdziesięciolatki
Copyright @East News
3/6

Cindy Crawford rok temu skończyła 50 lat i zapowiedziała, że nie będzie już tak często pojawiała się w mediach. Modelka, która w latach 1991–1995 była żoną Richarda Gere'a, a w 1998 wyszła za mąż za Rande’ego Gerbera wciąż zachwyca świetną sylwetką. Jej zdjęcia w bikini dowodzą, że gwiazda nie ma się czego wstydzić!

 

Polecamy też: Cindy Crawford kończy 50 lat i idzie na emeryturę. Najseksowniejsze zdjęcia z jej 20-letniej kariery

4/6
Elizabeth Hurley, seksowne pięćdziesięciolatki
Copyright @Instagram @elizabethhurley1
4/6

Elizabeth Hurley, która przez 13 lat była związana z Hugh Grantem, może pochwalić się imponującą figurą. Jej zdjęcia w bikini wzbudzają zachwyt mediów i fanów. Widać, że aktorka prezentuje się w stroju kąpielowym fenomenalnie, a wiek jej służy, mimo w czerwcu tego roku skończy 52 lata!

 

Polecamy: Top modelki z lat 90. wracają w najnowszych kampaniach domów mody!

 

5/6
Elle Macpherson, seksowne pięćdziesięciolatki
Copyright @East News
5/6

Australijska modelka Elle Macpherson w marcu tego roku skończy 53 lata. Jednak jej figura jest wciąż szczupła i seksowna i zachwyca kolejne pokolenia fanów!

 

Polecamy też: Chcesz zrzucić kilka kilogramów w nowym roku, ale nie wiesz jak? Zobacz jak robią to polskie gwiazdy

 

 

 

 

6/6
Halle Berry, seksowne pięćdziesięciolatki
Copyright @East News
6/6

Halle Berry skończyła w sierpniu 2016 roku 50 lat. Jednak patrząc na jej zdjęcia w bikini trudno nie odnieść wrażenia, że czas był dla aktorki znanej z filmu „Kobiet-Kot” i sagi „X-Men” wyjątkowo łaskawy!

 

Czytaj też: 20 kilogramów mniej. Zobacz niezwykłą przemianę Karoliny Szostak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.