Czy Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zagraniczne media nie mają wątpliwości: Shakira i Gerard Pique rozstali się. Znamy szczegóły!

Konrad Szczęsny 6 października 2017 11:45
Czy Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?
Fot. East News

Shakira i Gerard Pique rozstali się – donoszą kolumbijskiej i hiszpańskie media. Piosenkarka miała niedawno wyprowadzić się z ich rodzinnej posiadłości w Barcelonie. Potwierdził to we wtorek hiszpański portal Cotilleo. Póki co ani piosenkarka, ani piłkarz nie skomentowali tych doniesień. 

Polecamy też: Niewinny kryzys czy koniec idealnej miłości? Kto chce zaszkodzić związkowi Gerarda Pique i Shakiry?

Shakira i Gerard Pique rozstali się. Para przechodzi kryzys i podjęła decyzję o separacji

Shakira i Gerard Pique po raz ostatni byli widziani razem na ślubie i weselu Leo Messiego pod koniec czerwca tego roku. Później pojawiły się informacje o poważnym kryzysie w ich związku z powodu zachowania piłkarza po strzeleniu gola w trakcie jednego z meczów: nie wykonał on gestu, który zawsze dedykował ukochanej. Pique zamieścił wówczas w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia pełne czułości, co miało zaprzeczyć sensacyjnym plotkom. Według najnowszych doniesień kolumbijskiej prasy było to jedynie granie na zwłokę, gdyż decyzja o rozstaniu została podjęta przez parę po trwającym kilka tygodni kryzysie.

Przyczyny rozstania Shakiry i Gerarda Pique

Jak donosił we wtorek hiszpański serwis Cotilleo (a wraz z nim inne portale oraz magazyny), to kolumbijska artystka zdecydowała o rozstaniu, choć – jak twierdzą osoby z otoczenia pary – była ona bardzo trudna i wokalistka długo wahała się przed jej ostatecznym podjęciem. Oficjalne potwierdzenie sensacyjnych informacji ma nadejść już niebawem.

Według informacji portalu, „to coś poważnego i w końcu Shakira podjęła decyzję o separacji” – nie w sensie prawnym, gdyż para nie ma ślubu, lecz odcinając się od partnera na jakiś czas.

Polecamy: Pochodzący z Polski stylista ubiera Katy Perry i Shakirę! Kim jest Johnny Wujek?

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique: co z dziećmi pary?

Przypomnijmy, że Shakira i Gerard Pique tworzą parę od 2010 roku. Środkowy obrońca FC Barcelony jest równo 10 lat młodszy od sławnej małżonki (oboje urodzili się 2 lutego). Wychowują razem dwójkę dzieci: czteroletniego Milana i dwuletniego Sashę. Póki co nikt nie wie, jak opieką nad nimi podzielą się rodzice.

Polecamy: Najbardziej znana kolumbijska piosenkarka kończy dziś 40 lat! Co wiemy o życiu Shakiry?

Problemy Gerarda Pique: referendum niepodległościowe w Katalonii i reakcje kibiców FC Barcelony

Piłkarz w ostatnim czasie ma spore problemy: czynnie zaangażował się w ruch niepodległościowy w Katalonii, co nie spodobało się hiszpańskim kibicom, którzy nie dość, że wygwizdali go w trakcie jednego z treningów, to jeszcze doprowadzili do płaczu podczas jednej z konferencji prasowych, na której wygłosił swoje poglądy w kwestii referendum niepodległościowego w tym hiszpańskim regionie i zamieszek, jakie miały tam miejsce z tego powodu.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?