Czy Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO!

Niewinny kryzys czy koniec idealnej miłości? Kto chce zaszkodzić związkowi Gerarda Pique i Shakiry?

Gabriela Czernecka 20 września 2017 08:00
Czy Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?
Fot. East News

Gerard Pique i Shakira rozstaną się! Kryzys w związku Shakiry! - krzyczą zagraniczne nagłówki. Czy faktycznie para po siedmiu latach związku zamierza się rozstać? Piłkarz komentuje rewelacje hiszpanskich mediów.

 

Polecamy: Pochodzący z Polski stylista ubiera Katy Perry i Shakirę! Kim jest Johnny Wujek?

 

Kryzys w związku Shakiry i Gerarda Pique

 

Hiszpańskie media rozpisują się o domniemanym kryzysie w związku Shakiry i Gerarda Pique. Dotąd zakochani uważani byli za parę niemal idealną. Chętnie pokazywali w sieci romantyczne zdjęcia, a na czerwonym dywanie zawsze pozowali wspólnie. Głębokie kryzysy w związku do tej pory były im obce. Czyżby to się zmieniło? 

 

Jak informują zagraniczne serwisy, para przeżywa kryzys. Skąd takie informacje? Według hiszpańskich mediów że po golu w meczu z drużyną Espanyol Barcelona, Gerard Pique nie wykonał tradycyjnej „cieszynki”, którą zawsze dedykował swojej ukochanej Shakirze. Tym razem wykonał jedynie mało znaczący gest. To miałoby mówić, że relacje między Gerardem a Shakirą nie są najlepsze. Potwierdzać to mają także ich serwisy społecznościowe. Na Instagramie Shakiry ostatnie zdjęcie z partnerem pojawiło się trzy miesiące temu, z kolei na Instagramie Gerarda Pique... w grudniu 2016 roku!  

 

Polecamy też: Zagraniczne media nie mają wątpliwości: Shakira i Gerard Pique rozstali się. Znamy szczegóły!

 

Polecamy: Najbardziej znana kolumbijska piosenkarka kończy dziś 40 lat! Co wiemy o życiu Shakiry?

 

Gerard Pique i Shakira rozstaną się?

 

Piłkarz klubu FC Barcelona postanowił odpowiedzieć na plotki. Jak? W Instastories na Instagramie zamieścił fotografię, na którym oznaczył swoją ukochaną. Na filmiku widać zdjęcie wokalistki z synami, Sashą i Milanem. Fotografię opatrzył komentarzem „rodzinny czas”, co jest dostatecznym dowodem na to, że między nim nim, a jego partnerką wszystko w porządku.

Gerard Pique i Shakira
Fot. Instagram @shakira

Gerard Pique i Shakira
Fot. Instagram @shakira

Gerard Pique i Shakira
Fot. Instagram @shakira

 

Zobacz także: Samotność w Szwecji. Premiera nowego dokumentu już wywołuje wiele kontrowersji

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.