Czy Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO!

Niewinny kryzys czy koniec idealnej miłości? Kto chce zaszkodzić związkowi Gerarda Pique i Shakiry?

Gabriela Czernecka 20 września 2017 08:00
Czy Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?
Fot. East News

Gerard Pique i Shakira rozstaną się! Kryzys w związku Shakiry! - krzyczą zagraniczne nagłówki. Czy faktycznie para po siedmiu latach związku zamierza się rozstać? Piłkarz komentuje rewelacje hiszpanskich mediów.

 

Polecamy: Pochodzący z Polski stylista ubiera Katy Perry i Shakirę! Kim jest Johnny Wujek?

 

Kryzys w związku Shakiry i Gerarda Pique

 

Hiszpańskie media rozpisują się o domniemanym kryzysie w związku Shakiry i Gerarda Pique. Dotąd zakochani uważani byli za parę niemal idealną. Chętnie pokazywali w sieci romantyczne zdjęcia, a na czerwonym dywanie zawsze pozowali wspólnie. Głębokie kryzysy w związku do tej pory były im obce. Czyżby to się zmieniło? 

 

Jak informują zagraniczne serwisy, para przeżywa kryzys. Skąd takie informacje? Według hiszpańskich mediów że po golu w meczu z drużyną Espanyol Barcelona, Gerard Pique nie wykonał tradycyjnej „cieszynki”, którą zawsze dedykował swojej ukochanej Shakirze. Tym razem wykonał jedynie mało znaczący gest. To miałoby mówić, że relacje między Gerardem a Shakirą nie są najlepsze. Potwierdzać to mają także ich serwisy społecznościowe. Na Instagramie Shakiry ostatnie zdjęcie z partnerem pojawiło się trzy miesiące temu, z kolei na Instagramie Gerarda Pique... w grudniu 2016 roku!  

 

Polecamy też: Zagraniczne media nie mają wątpliwości: Shakira i Gerard Pique rozstali się. Znamy szczegóły!

 

Polecamy: Najbardziej znana kolumbijska piosenkarka kończy dziś 40 lat! Co wiemy o życiu Shakiry?

 

Gerard Pique i Shakira rozstaną się?

 

Piłkarz klubu FC Barcelona postanowił odpowiedzieć na plotki. Jak? W Instastories na Instagramie zamieścił fotografię, na którym oznaczył swoją ukochaną. Na filmiku widać zdjęcie wokalistki z synami, Sashą i Milanem. Fotografię opatrzył komentarzem „rodzinny czas”, co jest dostatecznym dowodem na to, że między nim nim, a jego partnerką wszystko w porządku.

Gerard Pique i Shakira
Fot. Instagram @shakira

Gerard Pique i Shakira
Fot. Instagram @shakira

Gerard Pique i Shakira
Fot. Instagram @shakira

 

Zobacz także: Samotność w Szwecji. Premiera nowego dokumentu już wywołuje wiele kontrowersji

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.