Shakira i Gerard Pique, stan zdrowia Shakiry
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Prawdziwa miłość czy gra pozorów?! Związek Shakiry i Gerarda Pique znów wzbudza kontrowersje…

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2018 18:55
Shakira i Gerard Pique, stan zdrowia Shakiry
Fot. East News

 

O kryzysie w związku Shakiry i Gerarda Pique pisaliśmy już jakiś czas temu. Według hiszpańskich mediów wokalistka wyprowadziła się z ich rodzinnej posiadłości w Barcelonie. Para nie pojawiała się razem publicznie od miesięcy, na ich social mediach nie ukazywały się też żadne wspólne zdjęcia. Zakochani właśnie podzielili się z internautami wspólną fotografią. Fani pytają - to tylko gra pozorów czy faktycznie prawdziwa miłość?

 

Polecamy: Niewinny kryzys czy koniec idealnej miłości? Kto chce zaszkodzić związkowi Gerarda Pique i Shakiry?

 

Kryzys w związku Shakiry i Gerarda Pique

 

Plotki o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique zaczęły pojawiać się w ubiegłym roku. Po raz ostatni para wspólnie widziana była na na ślubie i weselu Leo Messiego pod koniec czerwca 2017 roku. Informacje o ich rozstaniu potwierdziło zachowanie piłkarza podczas jednego z meczów. Wówczas nie wykonał on gestu po zdobyciu gola, którego zawsze dedykował ukochanej. To wzbudziło wśród fanów pary wątpliwości, czy w związku Shakiry i Gerarda nie ma żadnych problemów. Gdy tylko te wątpliwości na swoich łamach opisał jeden z kolumbijskich magazynów, Gerard Pique zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z ukochaną. To miało zaprzeczyć plotkom, ale sprawiło, że narodziły się kolejne. Zagraniczne serwisy rozpisywały się, że jest to jedynie gra na zwłokę, a decyzja o rozstaniu pary została podjęta już kilka miesięcy temu. 

 

Stan zdrowia Shakiry. Wraca do zdrowia?

 

Informacje o kryzysie w związku pary podsycał fakt, że Shakira odwołała trasę koncertową, a stan jej zdrowia pod koniec ubiegłego roku nie był najlepszy. Artystka ze względu na problemy zdrowotne ze strunami głosowymi była zmuszona odwołać koncerty. „Lekarze, po zbadaniu, odkryli krwotok na prawej strunie głosowej. (…) Niestety krwawienie nie ustępuje, a mój koszmar trwa. (…) Bardzo boli mnie to, że nie zaśpiewam w tym miesiącu dla tych, którzy zrobili wszystko, co możliwe, aby dostać bilety i towarzyszyć mi w różnych krajach Europy. W związku z tym, z ciężkim sercem, muszę ogłosić, że jestem zobowiązana do odroczenia mojej europejskiej trasy koncertowej do 2018”, napisała w oficjalnym oświadczeniu. Artystka skupiła się więc na powrocie do zdrowia.

 

Polecamy też: Najbardziej znana kolumbijska piosenkarka kończy dziś 40 lat! Co wiemy o życiu Shakiry?

 

Przyczyny rozstania Shakiry i Gerarda Pique

 

Jak donosił w październiku hiszpański serwis Cotilleo to kolumbijska artystka zdecydowała o rozstaniu. Podobno ze względu na dzieci i łączącą parę przeszłość, była to dla Shakiry bardzo trudna decyzja. Według informatorów portalu para zdecydowała się na separację, ale nie w sensie prawnym, gdyż byli kochankowie nie mają ślubu, ale na razie zamierzają spróbować życia na odległość.

 

Czy faktycznie Shakira i Gerard Pique zakończyli swój związek? Zagraniczne serwisy nie mają co do tego wątpliwości. Według kolumbijskich serwisów, kochankowie wciąż próbują poukładać między sobą najważniejsze kwestie. Jedną z nich z pewnością jest opieka nad dziećmi: czteroletniego Milana i dwuletniej Sashy, drugą pełny powrót do zdrowia piosenkarki. Zarówno Shakira, jak i Gerard nie odnoszą się jednak do plotek na swój temat.  Artystka zapowiedziała już powrót na scenę: „Na szczęście mogę wam przekazać radosną nowinę. W czerwcu 2018 roku wracam do koncertowania na moim tournee „El Dorado World Tour”, napisała w social mediach. Czy para specjalnie podsyca plotki na swój temat, by wypromować trasę koncertową Shakiry. Potwierdzeniem tej informacji z pewnością byłoby najnowsze zdjęcie pary, jakie pojawiło się na Instagramie Gerarda Pique.

 

 

Fot. Instagram @shakira

Polecamy: Pochodzący z Polski stylista ubiera Katy Perry i Shakirę! Kim jest Johnny Wujek?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.