Księżna Meghan i książę Harry popłakali się w Australii gdy zagrano ulubiony hymn Diany
Fot. Rex Features/East News
krÓLEWSKIE ŻYCIE

Samolot księcia Harry'ego i księżnej Meghan o krok od katastrofy!

Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii

Gabriela Czernecka 28 października 2018 07:22
Księżna Meghan i książę Harry popłakali się w Australii gdy zagrano ulubiony hymn Diany
Fot. Rex Features/East News

Pierwsza oficjalna podróż Meghan i Harry'ego po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Królestwie Tonga powoli dobiega końca. Jak do tej pory, nie licząc jednego spotkania opuszczonego przez księżną z powodu złego samopoczucia, wszystko przebiegało po myśli przyszłych rodziców. Okazuje się jednak, że jedna z wizyt mogła nie skończyć się pomyślnie. Podczas lotu powrotnego z Tonga do Sydney nastąpiły pewne komplikacje. Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii! 

Pierwsza oficjalna podróż Meghan i Harry'ego: samolot niewiele od tragedii

Oficjalna podróż Harry'ego i Meghan przewidywała ich wizytę na wyspie Tonga. Po odbyciu licznych spotkań para książęca Sussex powróciła do Sydney. Ich podróż samolotem mogła skończyć się tragicznie. Samolot Qantas Boeing 737 przewoził ponad 100 osób, w tym pracowników Pałacu Kensington, dziennikarzy międzynarodowych mediów i Harry'ego i Meghan. Cały lot przebiegał zgodnie z planem, ale wszystko zmieniło się tuż przed lądowaniem.

Jak podaje Daily Mail, samolot australijskich linii lotniczych Qantas, został zmuszony do przerwania lądowania przez inną maszynę, która była wówczas na pasie startowym. „Na pasie startowym znajdował się inny samolot, który trochę wolniej się poruszał i niestety nie zdążył odlecieć na czas. Byliśmy zbyt blisko, więc podjęto decyzję o przerwaniu manewru. Nazywamy to "nieudanym podejściem do lądowania”, powiedział kapitan Nigel Rosse w rozmowie z Hello!.

Ostatecznie jednak maszyna bezpiecznie wylądowała w Australii i książęca para mogła w spokoju kontynuować swoją podróż. Młodzi rodzice z pewnością jednak najedli się strachu!  

Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. PETER PARKS/AFP/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.