Zobaczcie, jak się prezentuje

Sabina Zięba 25 października 2018 15:30

Od momentu, gdy światowe media obiegła informacja, iż książę Harry i jego małżonka spodziewają się dziecka, najlepiej ubranej kobiecie świata zaczęto przyglądać się jeszcze uważniej niż dotychczas. Para nie zwalnia jednak tempa i jest właśnie w 16-dniowej oficjalnej podróży, podczas której księżna Meghan zachwyca swoimi stylizacjami. W Australii stawiała na miejscowych projektantów, a wybierane przez nią kreacje wyprzedawały się w mgnieniu oka. Teraz odwiedziła Fidżi oraz Tonga, a sukienki podkreślające jej ciążowe krągłości wzbudzają wiele komentarzy.

Księżna po przybyciu na lotnisko pierwszej z wysp, została powitana w białej szykownej kreacji marki Zimmerman, którą uzupełniła pasującym toczkiem od Stephena Jonesa. W ten sam dzień na kolacji zorganizowanej w Grand Pacific Hotel zachwyciła z kolei w niebieskiej długiej sukni do z efektowną peleryną dzieła Danieli Karmuts. 

Następnie pokazała się m. in. w wyjątkowo wakacyjnej, kwiecistej kreacji Figue (jaka świetnie oddawała klimat wyspy), ciemnozielonym projekcie Jasona Wu, czerwonej, koronkowej sukni Self-Portrait (której kolor był ukłonem w stronę flagi Tonga) oraz białej, balowej propozycji marki Theia.

Zobaczcie wszystkie kreacje w naszej galerii! Która najbardziej przypadła Wam do gustu?  

1/6
Copyright @SplashNews.com/East News
1/6

Klasyczna suknia w odcieniu głębokiej zieleni to projekt Jasona Wu. Dobrała do niej czółenka Manolo Blahnika oraz złotą biżuterię.

2/6
Copyright @SplashNews.com/East News
2/6

Meghan w sukience francuskiej marki Figue, espadrylach na platformie Castañer oraz kopertówce, która jest prezentem od mieszkanek Fidżi.

3/6
Copyright @Rex Features/East News
3/6

Ta kreacja pochodząca z atelier Self-Portrait była ukłonem w stronę flagi Tonga.

4/6
Copyright @Pool / i-Images/i-images/East News
4/6

Była aktorka w midi kreacji Zimmerman, toczku od Stephena Jonesa, kolczykach otrzymanych w prezencie od królowej Elżbiety II oraz bransoletce od księcia Karola.

5/6
Copyright @SplashNews.com/East News
5/6

Księżna w kreacji Danieli Karmuts.

6/6
Copyright @Rex Features/East News
6/6

Balowa suknia była z kolei projektem marki Theia.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?