Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska podjęła ryzykowną decyzję, ale poważna choroba nie przeszkodziła jej w wakacjach

Wraz z mężem spędza wolny czas w Hiszpanii

Gabriela Czernecka 1 lipca 2020 20:47
Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska wraz z mężem od kilku dni przebywa w słonecznej Hiszpanii. Dziennikarka podjęła ryzykowną decyzję, ale była ona bardzo dobrze przemyślana. Wraz z mężem postanowili odetchnąć od Polski i wybrali się na krótki odpoczynek. Fani zwrócili jednak uwagę na to, że gwiazda sporo ryzykowała, decydując się na tę wyprawę. 

Wakacje Agaty Młynarskiej w Hiszpanii

Agata Młynarska od lat obecna jest w mediach. I choć sytuacja na świecie zmusiła ją do zwolnienia tempa, dziennikarka świetnie przeorganizowała swoje zawodowe życie, prowadząc niezwykle interesujące rozmowy ze znanymi osobami na swoim Instagramie. Teraz gdy przyszedł czas wakacji, gwiazda po długich rozważaniach zdecydowała się wraz z mężem udać na wakacje do słonecznej Hiszpanii. „Decyzję podjęliśmy szybko, ale przez ostatnie tygodnie śledziliśmy i analizowaliśmy bardzo uważnie wszystkie wiadomości. Zrobiliśmy potrzebne badania, upewniliśmy się, że nasz pomysł jest wykonalny i wyruszyliśmy” napisała na swoim Facebooku.

By zmniejszyć ryzyko zakażenia postanowili unikać tłumów i wybrali bezpieczniejszą formę podróży - do Hiszpanii wybrali się samochodem. Małżeństwo zadbało o wszelkie środki ostrożności. Bardzo rozważnie podeszli do planowania całej podróży, szczególnie, że Agata Młynarska poniekąd znajduje się w gronie ryzyka. Przypomnijmy, że dziennikarka cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna, która przejawia się przewlekłym zapaleniem jelit. Agata Młynarska niejednokrotnie opowiadała, jak dolegliwości zmieniły jej życie, ale mówiła także wprost, że choroba nie pozostała też bez wpływu na jej relacje z mężem. Trudne chwile tylko scementowały jej małżeństwo. Gwiazda wielokrotnie wspominała, że mąż bardzo wspierał ją w chorobie.  

„Mój mąż poznał mnie, gdy stałam na deskach Teatru Wielkiego i prowadziłam jubileusz Polsatu w błyszczącej sukni bez pleców i złotych butach. To była moja forma życia i wyglądałam wtedy naprawdę jak wielka gwiazda w tej stylizacji. W domu wiadomo, że nikt tak nie wygląda, a za chwilę z tego wizerunku nie zostało nic… Okazało się, że nasze życie skomplikowało się przez moją okropną chorobę. Byłam w szpitalu, mąż był przy mnie w obliczu mało seksownych okoliczności, bo towarzyszyły mi wymioty, bóle brzucha, kroplówki. A my przeszliśmy przez to wspólnie jeszcze bardziej umocnieni, doceniamy siebie i wiemy, że przez wiele rzeczy trzeba razem przejść”, mówiła w wywiadzie dla Plejady

Nic dziwnego, że decyzja o wyjeździe dla fanów dziennikarki wydawała się dość ryzykowna. Gwiazda jednak uspokoiła swoich fanów. Jak napisała na swoim Facebooku Agata Młynarska: „Zasada podstawowa, którą przyjęliśmy, to unikanie dużych skupisk, zatrzymywanie się tylko, jeśli to konieczne, wybór noclegów na uboczu, w małych hotelikach. W każdym z trzech krajów, przez które przejeżdżaliśmy, obowiązuje nakaz noszenia masek w miejscach publicznych. Czy jest bezpiecznie? Tak jak wszędzie, wszystko zależy od rozsądku i ostrożności”, czytamy. 

Jak widać, małżeństwo Agaty Młynarskiej  jest dowodem na to, że dzięki wzajemnemu wsparciu człowiek jest wstanie pokonać wiele przeszkód! Pozostaje nam życzyć parze udanych i spokojnych wakacji.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.