Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan i Harry rozstali się?! „To ostatnia szansa na uratowanie małżeństwa”

Sensacyjne doniesienia mediów

Konrad Szczęsny 11 stycznia 2020 13:54
Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Fot. Getty Images

To dlatego postanowili wycofać się z życia publicznego? Jeden z australijskich tabloidów donosi, że nad małżeństwem Meghan i Harry'ego zebrały się czarne chmury. Podjęli decyzję o rezygnacji z pełnienia obowiązków, by walczyć o swój związek... Rozstanie miało nastąpić ponad dwa miesiące temu!

Oświadczenie Meghan i Harry'ego. Ubiegli ruch pałacu?

W środę wieczorem poinformowali, że rezygnują z pełnienia dotychczasowych obowiązków, przeprowadzają się do Kanady i chcą wybić się na niezależność finansową. Ich decyzja zaskoczyła ponoć samą królową i wywołała wściekłość księcia Karola i księcia Williama! Wszyscy zastanawiali się, co tak naprawdę na nią stoi.

Bliski znajomy pary, Tom Bradby twierdził, że ubiegli w ten sposób ruch pałacu. Według jego słów, od jakiegoś czasu na dworze krążyły informacje, że krąg osób pełniących oficjalne obowiązki zostanie uszczuplony. Decyzja ta miała dotknąć właśnie Meghan i Harry'ego, dlatego też zdecydowali się wydać środowe oświadczenie, bez wcześniejszej konsultacji z innymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej.

Jednak jeden z australijskich tabloidów twierdzi, że powody decyzji są zgoła inne i... niezwykle sensacyjne.

Kryzys u Meghan i Harry'ego. Rozwód wisi w powietrzu?

I wcale nie chodzi o fatalne relacje z innymi członkami rodziny królewskiej, niechęć Brytyjczyków do Meghan czy zmęczenie pełnionymi obowiązkami. Według informatora blisko związanego z dworem, para przechodzi obecnie głęboki kryzys, zaś decyzja o wycofaniu się w cień to ostatnia, rozpaczliwa próba ratowania małżeństwa.

„Meghan i Harry potajemnie zerwali ze sobą 83 dni temu!”, głosi nagłówek „New Idea”. 

Wszystkiemu winna miała być presja mediów, liczne, nieprzychylne publikacje na temat Meghan oraz niechęć rodziny królewskiej do małżonki Harry'ego.

„Harry nie chciał już dłużej bronić osób, które utrudniały życie jego ukochanej. Musiał zdecydować, z kim chce spędzić resztę życia”, zdradza informator gazety.

Mimo że doniesienia te wydają się mocno sensacyjne i póki co nie znalazły żadnego potwierdzenia, część fanów brytyjskiej rodziny królewskiej nie traktuje ich jako nieprawdopodobnych... Jaka jest prawda? O tym przekonamy się zapewne niebawem. Póki co wiadomo jedynie, że Meghan i Harry zamierzają dzielić swój czas między Wielką Brytanię a Kanadę, chcą poświęcić się wychowywaniu synka oraz... samodzielnemu zarabianiu pieniędzy – bez pomocy królewskiego dworu.  

Czy Meghan i Harry naprawdę wycofali się w cień, by ratować małżeństwo?

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Oto pierwsze zdjęcia Elżbiety II po opublikowaniu przez Meghan i Harry'ego oświadczenia:

Królowa Elżbieta II, Elżbieta II
Fot. agencja Forum

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.