księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
O TYM JEST GŁOŚNO

Rodzina królewska ma dość Meghan i Harry'ego?! Bliscy są zażenowani ich zachowaniem

To nie jest najlepszy czas dla książęcej pary...

Konrad Szczęsny 13 października 2019 16:45
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Ten związek od początku wzbudza ogromne emocje. Jednak od momentu hucznego ślubu, który odbył się rok temu w maju, medialne zainteresowanie osobami Meghan i Harry'ego wzrosło do niewyobrażalnych rozmiarów. Do tego stopnia, że w ostatnim czasie syn Diany i Karola wypowiedział wojnę tabloidom i złożył przeciwko nim pozwy. Jak się okazuje, to nie spodobało się pozostałym członkom rodziny królewskiej, co w serii wpisów na Twitterze opisał królewski reporter, Richard Palmer.

Rodzina królewska jest zażenowana zachowaniem Meghan i Harry'ego

Choć książę Harry argumentował, że decyzja ma związek z niszczeniem dobrego imienia jego żony, która stała się ofiarą medialnej nagonki, najwidoczniej nie przekonało to członków jego rodziny. Podobno ci po wydaniu oświadczenia, w którym poinformowano, że para pozwała brytyjskie tabloidy, m.in. za opublikowanie prywatnego listu Meghan, poczuli się całą sytuacją zażenowani. Co więcej, mieli odwrócić się od Harry'ego i jego ukochanej! 

„W tej chwili nikt w królewskiej rodzinie nie wspiera Harry'ego i Meghan. Nawet pracownicy czują się zażenowani ich zachowaniem”, twierdzi Richard Palmer.

Co prawda podkreślił, że informacje te trudno potwierdzić u źródła, ale osoby z pałacu zapewniły go, że sytuacja jest naprawdę napięta.

William i Karol odwrócili się od Harry'ego?

Nawet najbliżsi krewni zdystansowali się od brata i syna. Karol i William mają mieć za złe Harry'emu, że nie skonsultował z nimi treści oświadczenia. Według „The Times” mąż Meghan pokazał je przed publikacją zaledwie kilku osobom ze swojego sztabu PR-owego, odpowiedzialnym za relacje książęcej pary z mediami. To tym bardziej przykre, że konsultacja z innymi członkami rodziny królewskiej jest jednym z obowiązków a nie jedynie uprzejmością i ukłonem w stronę najbliższych.

Królewski reporter nazwał oświadczenie pary „podburzającym” i stwierdził, że ryzykują wiele, idąc na wojnę z mediami. Elżbieta II z kolei ma być „niezadowolona z powodu zachowania Meghan i Harry'ego w ostatnich miesiącach”. Czy to początek milczącej wojny w brytyjskiej rodzinie królewskiej?  

Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.