księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
O TYM JEST GŁOŚNO

Rodzina królewska ma dość Meghan i Harry'ego?! Bliscy są zażenowani ich zachowaniem

To nie jest najlepszy czas dla książęcej pary...

Konrad Szczęsny 13 października 2019 16:45
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Ten związek od początku wzbudza ogromne emocje. Jednak od momentu hucznego ślubu, który odbył się rok temu w maju, medialne zainteresowanie osobami Meghan i Harry'ego wzrosło do niewyobrażalnych rozmiarów. Do tego stopnia, że w ostatnim czasie syn Diany i Karola wypowiedział wojnę tabloidom i złożył przeciwko nim pozwy. Jak się okazuje, to nie spodobało się pozostałym członkom rodziny królewskiej, co w serii wpisów na Twitterze opisał królewski reporter, Richard Palmer.

Rodzina królewska jest zażenowana zachowaniem Meghan i Harry'ego

Choć książę Harry argumentował, że decyzja ma związek z niszczeniem dobrego imienia jego żony, która stała się ofiarą medialnej nagonki, najwidoczniej nie przekonało to członków jego rodziny. Podobno ci po wydaniu oświadczenia, w którym poinformowano, że para pozwała brytyjskie tabloidy, m.in. za opublikowanie prywatnego listu Meghan, poczuli się całą sytuacją zażenowani. Co więcej, mieli odwrócić się od Harry'ego i jego ukochanej! 

„W tej chwili nikt w królewskiej rodzinie nie wspiera Harry'ego i Meghan. Nawet pracownicy czują się zażenowani ich zachowaniem”, twierdzi Richard Palmer.

Co prawda podkreślił, że informacje te trudno potwierdzić u źródła, ale osoby z pałacu zapewniły go, że sytuacja jest naprawdę napięta.

William i Karol odwrócili się od Harry'ego?

Nawet najbliżsi krewni zdystansowali się od brata i syna. Karol i William mają mieć za złe Harry'emu, że nie skonsultował z nimi treści oświadczenia. Według „The Times” mąż Meghan pokazał je przed publikacją zaledwie kilku osobom ze swojego sztabu PR-owego, odpowiedzialnym za relacje książęcej pary z mediami. To tym bardziej przykre, że konsultacja z innymi członkami rodziny królewskiej jest jednym z obowiązków a nie jedynie uprzejmością i ukłonem w stronę najbliższych.

Królewski reporter nazwał oświadczenie pary „podburzającym” i stwierdził, że ryzykują wiele, idąc na wojnę z mediami. Elżbieta II z kolei ma być „niezadowolona z powodu zachowania Meghan i Harry'ego w ostatnich miesiącach”. Czy to początek milczącej wojny w brytyjskiej rodzinie królewskiej?  

Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.