Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Lewandowski złożył Ani piękne życzenia urodzinowe!

Zobacz, co piłkarz napisał na swoim Instagramie

Redakcja VIVA! 7 września 2020 10:45
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska świętuje dzisiaj 32. urodziny! Z tej okazji Robert Lewandowski umieścił na swoim Instagramie wzruszający post, w którym składa swojej ukochanej życzenia. Z pewnością słowa napisane przez piłkarza są jedynie wierzchołkiem góry lodowej tego, co przygotował dzisiaj dla Ani. Jednak zawsze miło, gdy osoby publiczne doświadczają ważnych dla nich momentów wspólnie ze swoimi fanami. Chociażby za pomocą mediów społecznościowych. Zobaczcie, co napisał swojej żonie Lewandowski!

Robert Lewandowski - życzenia urodzinowe

Piłkarz Bayernu Monachium złożył życzenia Ani Lewandowskiej w języku angielskim. Będąc kluczowym członkiem klubu o tak dużym międzynarodowym rozgłosie, Roberta w mediach społecznościowych z pewnością obserwują fani z całego świata. Życzenia jednak w żaden sposób przez to nie straciły na uroku. Widok dwójki zakochanych ludzi połączony ze słowami prosto z serca potrafi rozczulić! 

"Niech twoje życie będzie przepełnione miłością i szczęściem. Jesteś dobra, opiekuńcza, wspaniała. Jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją" - napisał na swoim Instagramie Robert Lewandowski.

W dalszej części posta podziękował żonie za całe wsparcie i pomoc, które od niej otrzymuje. Całość podsumował pisząc, że jest ogromnie dumny, że może nazywać Anię Lewandowską swoją żoną. Czułym życzeniom towarzyszy zdjęcie przedstawiające całujących się Anię i Roberta podczas wakacji. Aż serce się topi!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎈🎂 #32

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.