Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Drobna zmiana w wyglądzie Roberta Lewandowskiego podzieliła jego fanów

„Nie poznałem Cię”, piszą internauci

Gabriela Czernecka 11 sierpnia 2018 21:01
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski zapuszcza brodę? Najnowsze zdjęcie piłkarza wywołało sporą dyskusje. Zmiana w wyglądzie sportowca, wydawałoby się, że dość drobna, podzieliła internautów. „Nie poznałem Cię”, piszą internauci. Wygląda na to, że kapitan polskiej reprezentacji polubił eksperymenty ze swoim wyglądem. Podoba Wam się jego nowy look?

Drobna zmiana w wyglądzie Roberta Lewandowskiego

Jeszcze kilka miesięcy temu mieliśmy okazję podziwiać Roberta Lewandowskiego w nowym kolorze. Jedni uważali, że zmiana koloru włosów piłkarza na srebrno-siwy jest korzystna, a inni, że taki jasny kolor włosów kompletnie mu nie pasuje. I choć zmiana koloru włosów Lewego zszokowała jego fanów, to pozytywne głosy przeważały.

Kibicie podziwiali odwagę swojego idola, który jednak szybko powrócił do starej fryzury. Po Mundialu piłkarz zaszył się w siłowni i na boisku, gdzie intensywnie trenuje nad sylwetką i rozwija swoje umiejętności, by grać ja najlepiej. W pełni poświęcając się treningom Lewandowski w końcu wyhodował na swojej twarzy...zarost! 

Co na to kibice? „Nie poznałem Cię”, piszą internauci. A Wy, co myślicie o zmianie piłkarza, pasuje mu? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.