Ronaldo, Lewandowski
Fot. (Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem 2020! Reakcja Ronaldo na werdykt oburzyła kibiców

Jego mowa ciała mówiła jedno

Rafał Kowalski 18 grudnia 2020 19:54
Ronaldo, Lewandowski
Fot. (Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Plebiscyt The Best FIFA Football Awards 2020 został zakończony, a nagrody zostały wręczone. Wczorajszy wieczór za sprawą konkursu był pełny emocji dla kibiców Roberta Lewandowskiego. Ostatecznie to właśnie Polak zyskał miano najlepszego piłkarza świata mijającego roku. Z krytyką internautów spotkała się reakcja na wyniki jego rywala z murawy…

Cristiano Ronaldo podczas FIFA THE BEST 2020

W związku z faktem, że tegoroczna odsłona plebiscytu odbywała się wirtualnie, organizatorzy połączyli się z trójką najlepszych piłkarzy świata poprzez wideo konferencję. Dopiero po chwili kibice dowiedzieli się, że głosami zawodowców, dziennikarzy i fanów statuetkę i zaszczytny tytuł otrzymuje Robert Lewandowski.

Historyczne zwycięstwo Polaka nie zostało jednak dobrze przyjęte przez jednego z jego konkurentów. O ile Leo Messi był cały czas uśmiechnięty, o tyle Cristiano Ronaldo cały czas był naburmuszony. Nie tylko po oficjalnym odczytaniu werdyktu, ale i przed. Być może zawodnik Juventusu został wcześniej poinformowany, że to nie on wygra konkurs?

Tak czy tak, choć nie jest tajemnicą, że Portugalczyk nie lubi przegrywać, tym razem według internautów pokazał także, że nie umie. Komentujący zwrócili uwagę na niegodną naśladowania postawę i w większości przyznali, że nagroda za 2020 rok zdecydowanie należała się polskiemu napastnikowi.

Zobaczcie, jak krzywą minę miał Ronaldo podczas ogłaszania wyników FIFA THE BEST. 

FIFA THE BEST, Lewandowski, Ronaldo
Fot. Valeriano Di Domenico - Pool/Getty Images

FIFA THE BEST, Lewandowski, Ronaldo
Fot. Valeriano Di Domenico - Pool/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!