Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Anna Lewandowska zareagowała na sukces męża! Padły wzruszające słowa

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 14:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W czwartek, 17 grudnia Robert Lewandowski został piłkarzem roku w plebiscycie The Best FIFA Football Awards 2020. Ten dzień niewątpliwie przejdzie do historii polskiego futbolu. Piłkarz jest pierwszym Polakiem, który zapewnił sobie ten zaszczytny tytuł. Ceremonię wręczenia nagród bacznie śledziła oczywiście Anna Lewandowska. Tak zareagowała na niesamowity sukces swojego męża! Nagranie opublikowała w mediach społecznościowych. 

Robert Lewandowski piłkarzem roku! Tak Anna Lewandowska zareagowała na sukces męża

Niekwestionowany triumf Roberta Lewandowskiego z pewnością na stałe zapisze się na kartach historii polskiego futbolu! Piłkarz w sezonie 2019/2020 nie miał sobie równych. Podczas 58 rozegranych meczów  w lidze niemieckiej oraz barwach reprezentacji Polski zdobył aż 64 bramki, a przy 15 asystował. Odznaczył się jednak nie tylko osiągnięciami indywidualnymi, ale i drużynowymi. Robert Lewandowski wraz z zespołem Bayernu Monachium triumfowali wszędzie, gdzie tylko mogli. Wygrali zarówno Bundesligę, jak i Ligę Mistrzów UEFA. Ponadto zdobyli Puchar i Superpuchar Niemiec oraz Superpuchar Europy. Takimi osiągnięciami nie mogli pochwalić się nawet Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi, także nominowani w kategorii piłkarza roku. Tytuł ten w pełni należał się właśnie Polakowi!

"Jest to wielki zaszczyt. To niesamowite wyróżnienie za lata ciężkiej pracy przypomina, żeby nigdy nie przestawać marzyć", napisał Robert Lewandowski w mediach społecznościowych. Podziękował także wszystkim kibicom, swojemu zespołowi, rodzinie, przyjaciołom oraz ukochanej żonie, która zawsze stanowiła dla niego nieopisane wsparcie. Ogromnej dumy oraz szczęścia nie kryje również Anna Lewandowska. Na swoim profilu instagramowych udostępniła wzruszający wpis, a także podzieliła się nagraniami swojej reakcji na sukces męża. Anna Lewandowska nie mogła powstrzymać okrzyków radości. W swej ekstazie skakała, wiwatowała, szlochała... i chociaż nie widać tego dokładnie, z pewnością uroniła łzy szczęścia. 

"Gratulacje kochanie! Zrobiłeś to! Twoje piłkarskie marzenia się spełniły, to był niesamowity rok! Jestem z Ciebie bardzo dumna. Kochamy Cię!"

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.