Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy VIVA! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert i Anna Lewandowscy razem z córką zamieszkają w Hiszpanii? Tego chcieliby niektórzy fani i… Cristiano Ronaldo!

Weronika Bruździak-Gębura 1 maja 2017 19:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy VIVA! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy razem z córką przeprowadzą się do Hiszpanii? Takie doniesienia pojawiły się w ostatnich dniach w mediach. Wszystko za sprawą fanów, którzy chcieliby, by piłkarz przeniósł się do Realu Madryt. Wśród nich jest podobno sam Cristiano Ronaldo.

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Polecamy też: Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!

 

Robert Lewandowski w Realu Madryt?

„Powinieneś grać w Realu Madryt!”, „Przejdź do Realu” - tak do Roberta Lewandowskiego pisali fani na jego Instagramie po ostatnim meczu, który odbył się w sobotę. Bayern Monachium wygrał wtedy 6:0 z VfL Wolfsburg. „Lewy” miał w tym swój duży udział - strzelił dwa gole. 

W podobnym tonie wypowiadają się dziennikarze sportowi, którym nie umknęła pogawędka Polaka z Cristiano Ronaldo, która miała miejsce 18 kwietnia, gdy Bayern Monachium grał przeciwko Realowi Madryt. Podobno gwiazdor hiszpańskiego klubu miał namawiać Lewego do transferu.

Panów łączy coś jeszcze: w końcu Portugalczyk od lat ma przezwisko CR7 od pierwszych liter imienia, nazwiska i jego klubowego numeru. Robert Lewandowski nazywany jest RL9.

 

Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski
Fot. Getty Images

Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski, 18 kwietnia 2017

 

Robert Lewandowski cieszy się swoim sukcesem

Robert Lewandowski nie skomentował tych doniesień, za to wyraził radość z innego powodu: dzięki dwóm ostatnim bramkom znowu ma szansę zostać najlepszym strzelcem niemieckiej ligi. Jednocześnie awansował do pierwszej piętnastki najlepszych napastników w historii Bundesligi. Swoją radość wyraził na Instagramie. Napisał: “Kocham takie niedziele. Kiedy spędzasz dzień, wiedząc, że znów jesteś mistrzem Niemiec”.

 

 

Jaka jest szansa na to, że Robert  i Anna Lewandowscy razem z córką przeprowadzą się do Hiszpanii? Piłkarz pod koniec marca zdecydowanie zaprzeczył ewentualnemu przejściu do Realu Madryt i przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium do 2021 roku, stając się najlepiej zarabiającym piłkarzem niemieckiej ligi. Kto jednak wie, jak będzie wyglądał kolejny rok?

 

Polecamy też: Jakie cechy charakteru będzie miała córka Anny i Roberta Lewandowskich? Co przyniesie jej szczęście? Sprawdźcie!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.