Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin zachwycona koncertem ukochanego swojej córki: „Doznania na kosmicznym poziomie”

Zobacz emocjonującą relację dziennikarki z występu Taco Hemingwaya

Rafał Kowalski 30 września 2019 12:02
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Około 60 tysięcy osób obserwowało w sobotę występ Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Koncert polskich artystów sprzedał się w mig, co bezsprzecznie jest nie lada wyczynem. Tak jak i zorganizowanie w krótkim czasie prawdziwego show ze świetnym nagłośnieniem – a to wokalistom i ich ekipie zdecydowanie się udało. Pod ogromnym wrażeniem występu była między innymi Kinga Rusin, której córka Iga jest w związku z popularnym raperem.

Relacja Kingi Rusin z koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły

Dziennikarka opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym tłumaczy, że dzięki zobaczeniu na własne oczy niesamowitego show z udziałem ukochanego jej córki, zrozumiała, że w naszym kraju mieszka wielu wspaniałych ludzi. „Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie🚀. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida i Filipa na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie”, napisała Kinga Rusin w sieci.

Mama 19-letniej Igi pogratulowała też bohaterom wieczoru oraz dodała, że nie żałuje oglądania show z pozycji płyty – tak jak robiło to tysiące innych widzów. „Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP”, wyznała dziennikarka.

Filmiki i zdjęcia, które dołączyła do posta Kinga Rusin potwierdzają, że prezenterka bawiła się ze swoimi znajomymi znakomicie. Mama Igi znała doskonale tekst każdej piosenki – choćby Fiji, w której, jak podejrzewają fani rapera, Taco śpiewa o swojej dziewczynie.

Widzieliście kiedyś bardziej spontaniczną Kingę Rusin?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Sylwester gwiazd 2018/2019: Iga Lis i Taco Hemingway
Fot. Instagram @iga_lis

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.