Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM JEST GŁOŚNO

Takiej reklamy jeszcze nie było! Beata Kozidrak wystąpiła jako... więźniarka

Fani piosenkarki są zachwyceni

Rafał Kowalski 30 lipca 2019 14:00
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak od ponad 40 lat dzieli się z nami swoim talentem. Piosenki Bajmu i ich pełne energii koncerty to rzeczy, za które fani pokochali blondwłosą wokalistkę z Lublina. Teraz dzięki nowemu projektowi, gwiazda podbiła też serca najmłodszej publiczności – odbiorców Netfliksa

Beata Kozidrak w reklamie Netfliksa

Wczoraj w sieci pojawił się zwiastun ostatniego sezonu jednego z najstarszych autorskich seriali Netfliksa Orange Is The New Black. Fani serii zostali zaskoczeni po raz kolejny. Dlaczego? Rok temu w reklamie serialu wystąpiła niespodziewanie Magda Gessler. Teraz przyszedł zaś czas na Beatę Kozidrak!

Wokalistka trafia w spocie do więzienia, w którym toczy się akcja serialu. Dwie kobiety, które odbywają karę widząc nową koleżankę pytają ją „za co siedzi”. W odpowiedzi Beata Kozidrak zaczyna śpiewać swoją piosenkę zaczynając od słów „Zabiłam go…”. Prawie dwuminutowy filmik robi furorę w sieci. Do tej pory obejrzało go kilka milionów osób.

Jesteście zachwyceni podobnie jak fani Orange Is The New Black i Beaty Kozidrak? Zwróćcie uwagę na więźniarkę, która myje na początku spotu podłogę. Nie przypomina Wam Magdy Gessler? To ciekawe nawiązanie do ostatniej hitowej reklamy tego samego serialu. 

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…