Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM JEST GŁOŚNO

Takiej reklamy jeszcze nie było! Beata Kozidrak wystąpiła jako... więźniarka

Fani piosenkarki są zachwyceni

Rafał Kowalski 30 lipca 2019 14:00
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak od ponad 40 lat dzieli się z nami swoim talentem. Piosenki Bajmu i ich pełne energii koncerty to rzeczy, za które fani pokochali blondwłosą wokalistkę z Lublina. Teraz dzięki nowemu projektowi, gwiazda podbiła też serca najmłodszej publiczności – odbiorców Netfliksa

Beata Kozidrak w reklamie Netfliksa

Wczoraj w sieci pojawił się zwiastun ostatniego sezonu jednego z najstarszych autorskich seriali Netfliksa Orange Is The New Black. Fani serii zostali zaskoczeni po raz kolejny. Dlaczego? Rok temu w reklamie serialu wystąpiła niespodziewanie Magda Gessler. Teraz przyszedł zaś czas na Beatę Kozidrak!

Wokalistka trafia w spocie do więzienia, w którym toczy się akcja serialu. Dwie kobiety, które odbywają karę widząc nową koleżankę pytają ją „za co siedzi”. W odpowiedzi Beata Kozidrak zaczyna śpiewać swoją piosenkę zaczynając od słów „Zabiłam go…”. Prawie dwuminutowy filmik robi furorę w sieci. Do tej pory obejrzało go kilka milionów osób.

Jesteście zachwyceni podobnie jak fani Orange Is The New Black i Beaty Kozidrak? Zwróćcie uwagę na więźniarkę, która myje na początku spotu podłogę. Nie przypomina Wam Magdy Gessler? To ciekawe nawiązanie do ostatniej hitowej reklamy tego samego serialu. 

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.