Rafał Trzaskowski, Warszawa, 08.03.2021 rok
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala! W jakim stanie jest prezydent Warszawy?

Zakażenie koronawirusem nie przebiega bez komplikacji...

Konrad Szczęsny 23 marca 2021 16:09
Rafał Trzaskowski, Warszawa, 08.03.2021 rok
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Rafał Trzaskowski zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Prezydent Warszawy trafił do szpitala, o czym oficjalnie poinformował w mediach społecznościowych. W jakim jest stanie? 

Rafał Trzaskowski zakażony koronawirusem

12. marca tego roku Rafał Trzaskowski poinformował, że u jego żony Małgorzaty stwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym prezydent Warszawy udał się na kwarantannę i swoje służbowe obowiązki wykonywał zdalnie. Mimo że początkowo test okazał się negatywny, koniec końców 49-latek potwierdził, że zarówno on, jak i dwójka jego dzieci zmagają się z COVID-19.

Jednocześnie skierował apel do wszystkich, by dbali o siebie i nie bagatelizowali pandemii, z którą cały świat zmaga się już ponad rok. 

Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!”, poprosił.

Czytaj także: Małgorzata Trzaskowska: „Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, ale nie zawsze było tak dobrze”

Rafał Trzaskowski w szpitalu z powodu COVID-19

Z kolei we wtorek 23. marca Rafał Trzaskowski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że obecnie przebywa w szpitalu. Na szczęście prezydent Warszawy jest w dobrych rękach i liczy, że już niebawem powróci do pełni sił i będzie mógł wykonywać zawodowe obowiązki...

„Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie”, zaapelował na Twitterze.

Internauci w komentarzach składają Rafałowi Trzaskowskiemu życzenia jak najszybszego powrotu do pełni sił.

„Życzę Ci z całego serca, żebyś wyszedł z tego. Twojej żonie i dzieciakom tak samo. Żeby wszystko było OK!”, „Dużo zdrowia dla Pana i szanownej małżonki!”, „Trzymaj się Rafał! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!”, piszą.

My również dołączamy się do tych życzeń!  

Czytaj także: Małgorzata Trzaskowska w szczerej rozmowie o życiu, rodzinie i sytuacji społecznej!

Rafał Trzaskowski, Warszawa, 08.03.2021 rok
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Rafał Trzaskowski, Warszawa, 08.03.2021 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?