Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności
Fot. Piotr Porębski/MetalunaPiotr Porębski/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość?! Znamy prawdę!

„Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają”

Redakcja VIVA! 14 stycznia 2020 06:51
Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności
Fot. Piotr Porębski/MetalunaPiotr Porębski/Metaluna

To byłby prawdziwy cios dla fanów produkcji TVP. Rafał Mroczek odchodzi M jak Miłość?! Od  dwudziestu lat wciela się w rolę Pawła Zduńskiego w jednym z najpopularniejszych i lubianych seriali. W sieci pojawiły się spekulacje, że aktor zrezygnuje z występowania w produkcji! A jaka jest prawda?

Rafał Mroczek o roli w M jak miłość

Niedawno Rafał Mroczek udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach pracy w M jak Miłość.  Nie ukrywa, że  lata spędzone na planie produkcji wiele go nauczyły. Jednak wcielanie się w postać Pawła Zduńskiego  bywała dla niego obciążająca pod wieloma względami. Aktor doświadczył wypalenia zawodowego.

„Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat”, zdradził w szczerej rozmowie z Wideo Portalem.

Czy Rafał Mroczek rozważał odejście z serialu? Niektórzy aktorzy  próbują się wyrwać z ram, zerwać z łatkami i tym samym otwierają przed sobą nowe możliwości. Niedawno Rafał Mroczek wraz z bratem, Marcinem Mroczkiem pojawił się w nowym filmie Mowa Ptaków. „Na razie nigdzie się nie wybieram”, skwitował.

Możemy być pewni, że scenarzyści M jak Miłość rozbudują wątek Pawła Zduńskiego i w jego życiu jeszcze sporo się wydarzy! Czekamy!  

Rafał Mroczek
Fot. TRICOLORS/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Chyba wybrałam niewłaściwego brata”... #ups

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.