Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Małgorzata i Radosław Majdanowie świętują Dzień Ojca. Pokazali urocze zdjęcia Henia

To najsłodsze, co dzisiaj zobaczysz

Konrad Szczęsny 23 czerwca 2020 15:43
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

To dla nich niezwykle wzruszający moment. Radosław Majdan po raz pierwszy w życiu obchodzi Dzień Ojca. Z tej okazji piłkarz oraz jego małżonka zamieścili w sieci urocze zdjęcia synka. „Dziś jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie, dziękuję Małgosiu. Henryk”, napisał wzruszony partner Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Radosław Majdan obchodzi pierwszy Dzień Ojca

Osobistymi fotografiami para podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. 23 czerwca jest w Polsce obchodzony Dzień Ojca. Ma on w tym roku szczególne znaczenie dla Radosława Majdana. Piłkarz długo czekał, aż spełni się jego wielkie marzenie o rodzicielstwie...

Tak stało się 11 czerwca 2020 roku. Wówczas w Warszawie przyszedł na świat długo oczekiwany synek byłego piłkarza i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Zdecydowali się nadać mu imię Henryk. 

Z okazji Dnia Ojca oboje zamieścili w sieci osobiste wpisy, okraszone pięknymi zdjęciami.

„Jeszcze trochę minie, zanim Henio narysuje Tacie laurkę, ale już dziś ze wzruszeniem świętujemy pierwszy dla Radzia Dzień Ojca. To takie piękne chwile...”, podpisała swoje dumna mama.

W podobnym, a nawet jeszcze bardziej wzruszającym tonie, jest utrzymany wpis Radosława Majdana.

„Kiedy rok temu składałem w ten dzień życzenia mojemu Tacie, po cichu marzyłem, żeby otrzymać kiedyś takie życzenia. Dziś jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie, dziękuję Małgosiu. Henryk”, podkreślił były piłkarz.

Internauci o nowych zdjęciach Henia: wykapany tata

Pod zdjęciami od razu zaroiło się od komentarzy. Poruszeni fani składają w nich parze gratulacje i zachwycają się małym Heniem.

„Henryk bardzo mi przypomina Pana Radka jak był mały. Spójrzcie na czarno - białe zdjęcie, które Pani Małgosia wrzuciła parę tygodni temu na swój profil”, zauważyła jedna z internautek.

„To głupio może zabrzmi, nie znamy się, ale cieszę się Waszym szczęściem, tak zwyczajnie po ludzku”, podkreśliła inna.

„Cudny Synek. wyobrażam sobie radość Taty”, dodała trzecia.

„Najpiękniejszy bobas jakiego widziałam”, zachwycała się kolejna.

„Jaki śliczny Boy❤️❤️❤️❤️Tatuś Twoje pragnienie leży obok ❤️❤️❤️widok bezcenny❤️❤️❤️pozdrawiam #Milosc Mega❤️❤️❤️❤️”, stwierdził jeszcze ktoś inny.

My także składamy Radosławowi Majdanowi najlepsze życzenia z okazji tego szczególnego dnia!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.