Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Do kogo podobny jest Henio Majdan? Fani nie mają wątpliwości

,,Trzymanie tatę za palec ma zdecydowanie po mnie", napisał sportowiec

Olga Figaszewska 16 września 2020 16:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na początku czerwca zostali szczęśliwymi rodzicami. Na świecie pojawił się Henio. Od tamtej pory chłopczyk jest prawdziwą gwiazdą Instagrama, a każde zdjęcie z maleństwem rozczula fanów pary. Radosław Majdan nie kryje swojej radości. Sportowiec każdą chwilę spędza z synkiem. Henio jest jego oczkiem w głowie. Teraz dumny tata podzielił się z obserwatorami najnowszą fotografią z dzieckiem. Próbował rozwiązać sporną kwestię - do kogo podobny jest Henio? No właśnie! Z pomocą nadeszli fani! 

Do kogo podobny jest Henio Majdan?

Ich życie odmieniło się kilka miesięcy temu. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo walczyli o powiększenie rodziny. W pewnym momencie tracili już nadzieję, że dzięki metodzie in vitro uda im się spełnić to pragnienie. Trudno opisać ich szczęście, kiedy okazało się, że ich marzenie się spełni.  ,,Naprawdę nie mogę się już doczekać, kiedy go zobaczę. Chyba mi serce pęknie z radości", wspominał poruszony Radosław Majdan. 

Odkąd Henio pojawił się na świecie, urocze zdjęcia maleństwa możemy podziwiać w mediach społecznościowych rodziców. Każda fotografia z udziałem pociechy Małgosi i Radosława Majdanów wzbudza ogromne poruszenie wśród ich fanów. 

Tym razem sportowiec podzielił się z obserwatorami najnowszym zdjęciem swojego synka i postanowił poruszyć pewien temat - do kogo podobny jest Henio? 

,,Niektórzy uważają, że Heniu jest podobny do mnie, inni, że do Małgosi, ale wiem, że trzymanie tatę za palec ma zdecydowanie po mnie ", napisał były bramkarz. 

Fani są podzieleni, co widać w komentarzach: „Słodziak ❤️ Mały Radzio”, „Po mamusi ma urok i wdzięk ale to cały Tata😉 zdrówka dla całej rodzinki ”, „A mi się wydaje,że jest podobny do swego Dziadka, Pani Małgosi Taty..Tak czy siak jest śliczny ”, „Cały tatuś”, „Pewnie serce z radości rozpiera😍 życzę samych wspaniałości i każdego dnia radości!”, „Ja też tak na początku mówiłam 😁, ale teraz zdecydowanie do żony podobny”.

W lipcu szczęśliwy tata podzielił się z wielbicielami uroczym zestawieniem zdjęć synka. Porównał je z fotografiami z dzieciństwa swoimi i żony. 

,,Henryk #dzidziuśmajdana kiedy się denerwuje to podobny jest do mnie 😁 ale kiedy się uśmiecha, to cała Mama❤️ #niedalekopadajablkoodjabloni", napisał były bramkarz na swoim Instagramie. 

A jakie jest Twoje zdanie? Do kogo podobny jest mały Henio?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.