Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi w czerwcu. Mąż gwiazdy będzie przy porodzie!

Co jeszcze zdradził Radosław Majdan?

Olga Figaszewska 10 lutego 2020 13:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spełniają swoje marzenie. Para długo starała się o dziecko.  Udało się dzięki procedurze in vitro, chociaż małżeństwo powoli traciło nadzieję. Dziś nie ukrywają swojej radości i dzielą się ze swoimi obserwatorami ważnymi dla siebie chwilami. W najnowszym wywiadzie były piłkarz postanowił opowiedzieć o przygotowaniach do narodzin maleństwa. Co zdradził?

Ciąża i poród Małgorzaty Rozenek-Majdan

Jak kilka miesięcy temu informował magazyn Party, synek Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana urodzi się w czerwcu.

Gwiazda TVN zaczęła już kompletowanie wyprawki dla swojej pociechy. „Ostatni raz niemowlaka miałam dziesięć lat temu. Dziecko po takiej przerwie, to jak pierwsze dziecko. Wszystko poszło do przodu w opiece i akcesoriach. Muszę się trochę dokształcić. Wiele z Was pomyśli, że to za wcześnie, bo to syczeń. Ale ja jestem takim typem, że wolę być gotowa na różne okazje”, zdradziła niedawno na swoim InstaStories Małgorzata Rozenek-Majdan.

Obecnie prezenterka wyjechała wraz z mężem przebywa w USA. W sobotę gościli na Balu Sportowym Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich w New Jersey. Małgorzata Rozenek-Majdan na tę okazję wybrała czerwoną suknię, w której prezentowała się obłędnie! 

Para spędza za granicą cudowne chwile, odpoczywają i przygotowują się do rewolucji, która za chwile nastąpi w ich życiu. Nie mogą się doczekać i nie ukrywają swojej ekscytacji. Jak udało się ustalić Super Expressowi, Radosław Majdan będzie obecny podczas porodu maleństwa.

„Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył. Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi”, zdradził w rozmowie z dziennikarzami.

„Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić”, dodał.

Sportowiec marzył o roli taty. Na pewno sprawdzi się w niej rewelacyjnie. Udowodnił to opiekując się synkami Małgorzaty Rozenek-Majdan - Stasiem i Tadziem. Zbudował z nimi wspaniałą więź. Jeszcze podczas jednego z wywiadów VIVY! gwiazda Projektu Lady nie ukrywała, że jej wybranek wkłada duży wysiłek w te relacje. Jest sprawiedliwy, cierpliwy, troskliwy i traktuje ich z szacunkiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Night out 💃🕺

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.