Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan, Viva! 2016 MT
Fot. Robert Wolański
O NICH SIĘ MÓWI

Najbardziej dochodowa para w polskim show-biznesie. Ile zarabiają Małgorzata i Radosław Majdanowie?

Olga Figaszewska 28 czerwca 2017 13:00
Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan, Viva! 2016 MT
Fot. Robert Wolański

Wielu nie dawało szans temu związkowi. A oni? Udało im się stworzyć udany, dojrzały i pełen czułości związek. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są teraz najbardziej popularną i dochodową parą polskiego show-biznesu. W ostatniej rozmowie dla wideoportal.tv, Radosław Majdan opowiedział nie tylko o życiu z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Okazuje się, że dzięki sławie, otrzymuje kolejne propozycje współpracy. Czy kiedykolwiek przypuszczali, że mogą osiągnąć taki sukces?

Zobacz też: Zdjęcia z wakacji Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołały sensację! Pod adresem gwiazdy padły ostre słowa

Radosław Majdan o zarobkach

Odkąd po raz pierwszy oficjalnie pojawili się jako para na charytatywnym balu TVN, są na językach polskich mediów. „Już nasze pierwsze pojawienie się było poważnym medialnym krokiem. Wcześniej się ukrywaliśmy nie chcąc podsycać plotek”, mówił Radosław Majdan.  Po Azji ich kariera nabrała tempa. Wszystko zmieniło się wizerunkowo i... finansowo. Reklamodawcy pokochali ich naturalność. Ilość propozycji jakie otrzymują, mogą przyprawić o zawrót głowy. Mogą przebierać w ofertach i formatach. Nie powinno nas więc dziwić, że starają się w pełni wykorzystać swój czas. Radosław Majdan zapytany przez dziennikarza wideoportal.tv o to, czy opłacało im się wziąć udział w Azja Express, opowiedział: „Dżentelmeni nie rozmawiają o finansach. Dostaliśmy i dostajemy nadal propozycje różnych projektów. Przede wszystkim pojechaliśmy tam przeżyć przygodę. Niczego nie kalkulowaliśmy. Nie próbowaliśmy grać nikogo, kim nie jesteśmy. A to przerodziło się na możliwości różnych projektów”, dodał. Radosław Majdan przyznał w wywiadzie, ze gdyby jeszcze raz otrzymali propozycję wzięcia udziału w programie, nie wahaliby się ani minuty.

Z pewnością, para ma powody do zadowolenia.

Polecamy też: Śmieją się z siebie i to za pieniądze. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata i Radosław Majdanowie w polskim show-biznesie.

Już w ubiegłym roku, Super Express podsumował stawki Małgorzaty i Radosława Majdanów, na które składały się gaże z imprez i innych wydarzeń, za które para łącznie mogła otrzymać nawet ok. 200 tysięcy złotych. Nie można pominąć dochodu z wydanej książki, honorarium za udział w Azji (pół miliona złotych) czy programach „Projekt Lady” i „W dobrym stylu”.  W sumie, państwo Majdanowie zarobili wówczas prawie milion złotych.

Małżeństwo świetnie czuje się przed kamerą, a ich kultowe cytaty z programu, znalazły się na początku roku w reklamie  jednej z największej sieci komórkowych w Polsce. Jak udało się dowiedzieć  magazynowi Flesh, za udział w niej otrzymali 2 mln złotych. Część swojego wynagrodzenia, para przeznaczyła na cel charytatywny. Małgorzata Roznek-Majdan i Radosław Majdan są przykładem, że ze sławy można zrobić pożytek. Para systematycznie angażuje się w akcje charytatywne, wspomagając potrzebujących.

Nie tak dawno rozpoczęła się kolejna edycja programu „Projekt Lady”, poza tym, Małgorzata Rozenek, prowadzi swój program na antenie TVN Style, w którym dzieli się z widzami sekretami, jak skutecznie i szybko ułatwić sobie codziennie obowiązki domowe. A każdy z prowadzonych przez nią formatów cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Wszystko wskazuje na to, że będzie tak i tym razem. Małżeństwo otrzymało propozycję wspólnego projektu. Chociaż jeszcze kilka miesięcy temu spekulowano, że będzie to realisty-show, w trakcie którego para wpuści do swojego domu kamery, to według najnowszych doniesień, okazuje się, że staną się bohaterami zupełnie nowego programu. Małgorzata i Radosław Majdanowie, wezmą udział w podróżniczym programie TVN, w którym zostaną poddani różnorodnym zadaniom, w zależności od miejsca przebywania.

Zobacz też: Za Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem pracowity tydzień. Jakie prezentowali ostatnio stylizacje?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.