Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Radosław Majdan podarował żonie na 40. urodziny... mercedesa!

Małgorzata Rozenek-Majdan była pod ogromnym wrażeniem

Konrad Szczęsny 2 czerwca 2018 12:37
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal

40. urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan przejdą do historii. Nie tylko dlatego, że były szumnie zapowiadane w mediach, lecz także z powodu postawy Radosława Majdana. Były piłkarz nie tylko złożył swojej ukochanej życzenia za pośrednictwem Instagrama, które odbiły się w mediach szerokim echem, lecz także... podarował jej z tej okazji czarnego mercedesa!

Radosław Majdan kupił Małgorzacie Rozenek-Majdan na 40. urodziny mercedesa

Zdarzenie zostało udokumentowane przez paparazzich. Radosław Majdan zaaranżował całą sytuację, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Lśniące auto ozdobił wielką czerwoną kokardą i podstawił je pod posesję, gdy jego ukochana była chwilowo nieobecna. Szczęście mu sprzyjało, ponieważ Perfekcyjna Pani Domu zjawił a się pod domem tuż przed nim i zaszyła się w ogrodzie. Gdy były bramkarz reprezentacji Polski zdecydował, że jest gotowy wręczyć żonie kluczyki, wyszedł razem z nią i synami na zewnątrz.

Gdy Małgorzata Rozenek-Majdan zobaczyła prezent urodzinowy, trudno było jej ukryć emocje, w tym ogromną ekscytację. Jednak po pierwszym szoku podziękowała ukochanemu gorącym pocałunkiem, po czym spontanicznie podjęła decyzję o pierwszej wspólnej przejażdżce. Jak zdradził Super Expressowi znajomy gwiazdy TVN, marzyła o takim aucie od dawna.

Ile kosztuje mercedes, który Małgorzata Rozenek-Majdan otrzymała na urodziny od Radosława Majdana?

Tabloidy szybko wyliczyły, że czarny mercedes to model GLE 350d i jest wart ponad 350 tysięcy złotych! (w wersji podstawowej do nabycia za 30 tysięcy złotych mniej). Ma on napęd na cztery koła i 258 koni mechanicznych pod maską oraz 9-biegową skrzynię automatyczną. Jak widać, Radosław Majdan dołożył wszelkich starań, by jego ukochana zapamiętała swoje 40. urodziny na długo!

Radosław Majdan kupił Małgorzacie Rozenek-Majdan na urodziny Mercedes GLE350d
Fot. Otomoto.pl

Radosław Majdan kupił Małgorzacie Rozenek-Majdan na urodziny Mercedes GLE350d
Fot. Otomoto.pl

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.